Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen órát ajánljátok?

Milyen órát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szóval először leszögezném ,hogy nem akarok valami irtó drága órát venni elsőnek maximum 20-25 ezer között(igen ez lenne az első órám) Az az igazság nem nagyon vagyok szakértő a témában de az biztos ,hogy nem fémszíjas órát szeretnék mert valamiért nem bírja a bőröm :c Szóval marad a bőrszíjas. Ja és persze a főszempont ,hogy letisztult legyen az óra, nem kell nekem rá semmi ilyen mérő cuccos mert ahogy nézegetem van pár elég durva :D

Valami ilyesmire gondoltam: [link]



2017. ápr. 23. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

ez nem így megy, órát egyedül kell választanod

a karóra egy pasinál a férfiassága és az egyénisége fő kifejeződése, amit a csajok is, a másik pasik is dekódolnak, ha rá néznek


olyan szinten, hogy az esetek 90%-ban működik, hogy ránézek az órádra, és a stílusából megmondom, ki vagy, és mi a fontos neked


olyan órát válassz, ami te vagy, ami rólad szól :)

2017. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen egyszerű, bőrszíjas órák. Sokkal jobban, mint a nagy, tiszta fémek.

Válassz olyat, amilyet szeretnél. Ha ebben a stílusban gondolkodsz, akkor nem fogsz mellé lőni. Egyszerű, elegáns, sok mindenhez passzol.

2017. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szánj rá még 25-öt, és vegyél 50-ért egy jó japánt, pl. Seikót! Nyugodtan vehetsz fémszíjasat, sokkal tartósabb, praktikusabb és szerintem kényelmesebb is, mint a bőr. A mai fémszíjak már tökéletesen hipoallergének, semmilyen irritációt nem okozhatnak (bírná a bőröd, ha kipróbálnád).
2017. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, 50-60 ezer Ft-ért már jó kis Seiko, illetve Tissot órákat lehet kapni. Ha viszont mindenképpen 25 ezer Ft környékén vennél, ajánlom a Citizent vagy a Casiot.

"nem bírja a bőröm" -> fémallergiád van? Nekem az, pontosabban nikkelre mutatta ki a vizsgálat, ezért féltem is a fémszíjastól, így az első 2 órám bőrszíjas. Kaptam viszont egy fémszíjas Citizent, és szerencsére fél év -szinte- mindennapos használat után sem volt gond.

Lényeg, ha rendes óragyártótól (Tissot, Seiko, Citizen, Marvin, Certina, Doxa stb) veszel, szinte biztosan nem lesz gond a fémmel.

2017. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!