Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánljatok nekem Budapesten...

Ajánljatok nekem Budapesten egy jó lovardát, ahol az oktatás is jó, nem is kerül egy óra 4-5000 ft-ba, és nem kell utazni érte oda vissza 4 órát?

Figyelt kérdés
Pesten a IX kerületben lakom. Egyébként nem vagyok pesti, de az eredeti lakhelyemen nincs megfelelő lovarda. Ezért Pesten szeretnék rendesen tanulni. Sajnos költségileg sem tudom magamat nagyon elengedni, de az is nagyon fontos szempont, hogy ne kelljen érte egy nap 4 órát utazni...És persze ne csak lovat adjanak alám, hanem tanítsanak is valamit. Előre is köszi a segítségért.:)
2011. jan. 28. 21:02
 1/1 anonim válasza:

Úgy látom sokan írtak Neked.. :)

Én is ilyen lovardát keresnék, de sajnos ami könnyen megközelíthető, az nagyon drága...

Sok sikert!

2011. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!