Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Május elején lesz a ballagásom...

Május elején lesz a ballagásom és nem tudom milyen harisnyát vegyek!? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május elején lesz a ballagásom, néztem hasleszorítós, fenék emelős harisnyákat, de nagyon összezavartak a denekkel.. 20, vagy 40 denes az ideális? 173cm vagyok, és 63 kg. Mekkora méret kell? Köszönöm szépen a válaszokat előre is!!



2017. ápr. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Szerintem semmi ilyen hasleszorítós meg fenékemelős harisnyát ne akarj nem hiszem, hogy lenne rá szükséged. Mivel már elég jó idők lesznek májusban szerintem elég lesz bőven a 20 den-es akár 10 is 40 semmiképpen nem kell. Méretből meg szerintem neked M es vagy 2-es méret lesz a jó, bár van, hogy L-essel vagy 3 assal jársz jobban mert könnyebben fel tudod húzni :)
2017. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! De sajnos kell a hasleszorítós.. mert oldalt párnás vagyok.. a ruha meg olyan hogy kiadja :( Variálok most a 2es meg a 3as között.. mert 173 cm vagyok és lehet kell a 3as a hossza miatt :( Segítsetek légyszi mert nem vagyok ezekkel tisztában! :(
2017. ápr. 27. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

A den nem a mérete, hanem a vastagsága. Minél kisebb a szám, annál vékonyabb a harisnya. A 20 denes az a nagyon vékony nejlon, amin olyan könnyen felfut a szál, és egy használat után eldobhatod. A 40 denes már kicsit erősebb, jobban megéri, ha még később esetleg fel akarod venni.

Hiába lesz meleg, azért a lányok 99%-a vesz fel nejlonharisnyát a szoknya alá, jobb szeretik eltakarni a bőrüket, ez van. És még az sem biztos, hogy olyan jó idő lesz, a mostanit elnézve.

A harisnyák csomagolására egyébként szoktak tenni egy kis táblázatot, hogy melyik méret (1-2, 3-4) hány centihez és hány kilóhoz passzol. Én 3-4 vagy 4-eset szoktam venni, a te magasságodhoz szerintem kelleni fog.

A hasleszorítást meg a fenékemelést én sem értem. Minek? A súlyod tökéletes, egyébként pedig lókukit sem érnek ezek az alakformáló alsóneműk. Farmerral még csak lehet emelni a fenekeden, de egy harisnyával semmiképp. De nem is hinném, hogy tényleg szükséged lenne rá. :)

2017. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A csípődön lévő párnákat pláne nem fogja eltüntetni a harisnya, sőt, ki fogja hangsúlyozni, mert a derekadnál fog bevágni, pontosan ott, ahol a párnácskák kezdődnek. Erre sajnos a hasleszorítós pont, hogy nem jó. Tudom, tapasztaltam.
2017. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 winR ***** válasza:
100%

Az általad leírtak alapján én egy 3-as méretűt vennék, 40 denest, testszínűt vagy ahhoz nagyon közeli árnyalatot.

Ha javasolhatok, Calzedonia harisnyát vegyél. Miért 40 denest? Mert véleményem szerint, tartósabb és egyáltalán nem tűnik vastagabbnak, mint egy 20 denes.

Illetve van a Calzedoniának testformázó 30 denes, az is nagyon szép.

2017. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



Ezeken gondolkozok.. mi a véleményetek róla?

2017. ápr. 28. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vettem F&F alakformáló harisnyát, jól bevált, azóta is ilyet veszek. Nem pont derékig ér, hanem kicsit feljebb, illetve egy alakformáló bugyi is sokat segít. Azt hiszem 1.500,- forint körül szoktak lenni ezek a harisnyák s jól bírják a strapát.
2017. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Testszínűt,3 vagy L méretűt javaslok.
2017. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Rengeteget segítettetek! :)

1 kérdésem lenne még.. attól félek a 20 denes felszaladna könnyen.. jobban járnék a 40 denessel?

2017. máj. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!