Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok vásárolni az ilyen...

Szoktatok vásárolni az ilyen drágább üzletekből, mint a Massimo Dutti, Marks and Spencer, és a Guess? Ha igen, milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Massimo Dutti: azt mondhatom hogy a legjobb minőséget, tervezést, stílust adja ezért a pénzért. Tenyleg szép, igenyes, felső kategóriás ruhákat találsz ott. Zaranál ezerszer jobb, ami az utóbbi időben nagyon leromlott. Akciósan szoktam vásárolni.


Spencer: vannak jó dolgai de ki kell válogatni. Én bugyit melltartót veszek ott akciósan és nem csalódtam eddig. Volt hogy 790 forintert vettem 6000 melltartót. Ruhákban inkabb az Autograph vonala jó, de az túlárazott.


Guess: amerikai bóvli horribilis összegért.

2017. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felsoroltak mindegyikében szoktam vásárolni,mindegyikkel megvagyok elégedve.Jó minőségűek,megérik az árukat és nem utolsó sorban kényelmes ruhákat is gyártanak.
2017. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 guess táskám van. Imádom őket. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2017. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is hasonlóan gondolom.

A Massimo Dutti a legszimpatikusabb a felsoroltak közül.

2017. máj. 15. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

A Marks and Spencert imádtam, amíg ki nem vonult. 😢

Second hand üzletekben még össze lehet futni néhány darabbal. Tényleg nagyon jó minőség, fantaszikus darabokat szereztem onnan.


A Guess a jelenlegi kedvenc márkám. Az árai nem horror kategóriájúak, de minden egyes darabok abszolút luxus hatású és nagyon szuper minőségű. A táskáik is szuper strapabíróak.


A Massimo Duttiban még nem vettem semmit,de már jó ideje szemezek vele.

2018. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!