Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy vannak a rövidnadrág...

Hogy vannak a rövidnadrág számozások pontosan? Többi lent

Figyelt kérdés

A H&M-ből szeretnék rendelni rövidnacikat, de a felnőtt nadrágoknál 30-on felül vannak a számozások. Ha meg gyereknél nézem 130-tól 170-ig. Amiket én szoktam hordani az 26 vagy 27-es szokott lenni, mikor hogy. Ha a gyerekből akarom rendelni hanyast rendeljek?

14/L



2017. máj. 7. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyereknél általában azt jelenti hogy hány centi magas gyerekre való de 14 évesen nekem már nem voltak jók ezek mert akkor már kezd eltérő lenni az alkat, mérettáblázatban próbálj körülnézni, rövidnadrágnál még nem a világ vége ha 1 mérettel nagyobb.
2017. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van mérettáblázat, használd!

Egyébként a 26, 27 tipikus farmerméretezés, inchben jelenti a derékméretet, míg a 32, 34... általános konfekcióméretezés mindenféle ruhadarabra.

2017. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!