Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, elmondanátok, hogy...

Lányok, elmondanátok, hogy nektek mi a legfőbb gondotok a hazai női ruha webshopotokkal és mi hiányozna a nektek a legjobban? Mi a legfőbb érték nektek egy webshopban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lassú kézbesítés. Szerintem nagyon sok ha 1 hetet kell várni...és az a minimum.


Ha esetleg mégsem jó és visszakuldom, 1honap mire visszaadjak a pénzt. Abszurd.


Hirtelen ezek.

2017. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a webes felületek nem tetszenek sokszor, ha nem egy márkabolt webshopjáról van szó akkor általában giccsesek és/vagy bénák és nehezen kezelhetőek. Olyannal is találkoztam már ahol több kép van a ruháról, de a fő fotón kívül nem lehetett semmit nagyítani, egy minyurka képen elég nehéz kivenni a részleteket. Sokszor hiányos a ruha leírása is: nincs feltüntetve az anyagösszetétel, magassarkú esetében a sarok magasság és ezek nem éppen mindegy dolgok.

Én az árakkal sem mindig vagyok jóban, olyan helyről nem vásárolok ami dupla áron árul népszerű ebayes dolgokat.

Ami nagy előny nálam: ha a mérethibás termékeket feltüntetik és nem a címkébe nyomott méretként árulják.

2017. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb előny, hogy nagyobb a választék, mint egy üzletben (már ha egy nagyobb webshopról van szó). Hátrány meg, hogy webshop... nincs próba, nem lehet megfogni az anyagot.
2017. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

soha nem rendelek magyar oldalakról, mert giccses ócska kínai göncöket árulnak 3x olyan, mint egy kínai üzletben.

az ilyen my77, mayo chix, sugarbird ocsmányságoktól meg okádok, azt se tudom melyiknek van webshopja.

H&M, Bershka, Zara, Orsay, Garage Store, Criminal skate, Vans shop oldalakról rendeltem, de ezek nyílván nem teljesen magyar kéz alatt vannak... ezekkel nagyrészt elégedett voltam. A GLS szórakozott néha, hogy hiába írtam be, hogy délután 3 után tudom átvenni, erre kihozza félután 2-kor de végülis csak saját magukkal b**sznak ki

2017. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki webshopot akar indítani, érdemes megnézni a külföldi oldalakat. Mytheresa, luisaviaroma, farfetch, saks... stb. Gondolom piackutatás céljából tetted fel a kérdést. Én ezekről az oldalakról szoktam rendelni.

Amit előttem írtak, kicsit abszurd, hogy egy magyar webshopnál egy hét a kiszállítás, ez engem is zavarna, ha rendelnék. Az általam említett oldalak közül a mytheresaról és a luisaviaromáról ha délelőtt rendelek, a Dhl másnap hozza a csomagot, ha a többiről Amerikából, akkor az 2-3 nap. Ennél többet még sosem vártam.

van mit tanulni a hazaiaknak úgy gondolom.

2017. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!