Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! 6-8 kg fogyás után le...

SOS! 6-8 kg fogyás után le kell cserélnem majd a ruhatáromat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 69-70kg között mozgok, széles a csípőm és nagyobb a mellem, ezért 38-40 illetve M, nagyon ritkán S felsőim és ingeim vannak. Mindegyik az én ízlésem és nagyon sokat spóroltam mire szépen kialakítottam a saját stílusomat. Mivel szeretném kicsit formába hozni magamat a nyáron/nyárra, így diétát és edzést terveztem. Szeretnék egy 62kg környékére lefogyni, illetve sportosodni. Ha ez megtörténik akkor nagyon lógni fognak rajtam a kicsit lengébb felsők?

2017. máj. 25. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván. Főleg, ha nem koplalsz, hanem ésszel csinálod, mert akkor x kg több centicsökkenést fog eredményezni.
2017. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A felsők szerintem (legalábbis részben) hordhatóak, nadrágot viszont tuti cserélni kell.
2017. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Sokkal nagyobb baj, hogy valószínűleg a melled is kisebb lenne fogyás után, és lógósabb is. Ezért kétszer is gondold meg mielőtt belevágsz!

F/27

2017. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 kg-t fogytam, fokozatosan, tehát így nem volt olyan nagy a változás, mint ha hirtelen fogytam volna sokat, de azért így is lehetett érzékelni. A felsőim közül van, amit még most is hordok mert van, ami kifejezetten jól néz ki, hogy lazább, lógósabb, de nyilván van, amit már nem tudok hordani mert hülyén néz ki rajtam. Inkább a nadrágokat kellett cserélnem, azokat kifogytam és az ugye más mert lóg, buggyos lesz, lecsúszik, tehát nem hordható tovább. Úgyhogy azért készülj fel rá, hogy lesz olyan ruha, amitől meg kell majd válnod.
2017. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 6 kilót fogytam. És hát eléggé megbántam mert már oda kerültem ,hogy a gyerek részlegen kellet nadrágot vegyek..(koplalás)


Szóval igen, ez tény a fermerok/nacik minden formában mennek. A pólók az én esetemben maradtak, de szerintem kár lenne megválnod tőlük ha nagyon szereted. A feszülős pólók sem maradhatnak , mert elég hülyén néz ha valakin egy tapadós póló bő na igen. Ja és a fogyózást ésszel csináld, és semmiképp se koplalj. Sok sikert!:)

2017. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtudom te hány cm vagy de rajtam 6-8 kg fogyás/hízás szinte alig látszik...
2017. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nadrágnál mindenképpen látványos lesz, felsőknél hellyel közzel elmehet még.
2017. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!