Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet titokban ruhát...

Hogyan lehet titokban ruhát venni?

Figyelt kérdés
Neten rendelnék egy ruhát, de szeretném, hogy erről senki se tudjon. Szülinapi ajándéknak szánom, ezért valahogy úgy kellene átvennem, hogy ne tudjon róla a családom. Sajnos kiszámíthatatlan, hogy mikor vannak otthon, ezért nem lenne szerencsés a címünkre kérni, viszont a pletykás barátaimra se bíznám szívesen. Mit tehet ilyenkor az ember?

2017. máj. 26. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem... Ha a te nevedre jön egy küldemény, felbontja a családod?

Mert ez nem lenne igazán normális dolog.


Viszont ha meg nem bontják fel, akkor semmi gond nincs, nem árulod le nekik, mit vettél, megmondod, hogy meglepetés.

2017. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindent átlátszatlan csomagolásban küldtek. Ha azt mondod nekik, hogy magadnak rendeltél valamit, akkor fogják és kibontják, vagy mi?
2017. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pik pak pont
2017. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én évek óta pik pak pontra rendelek netről, benzinkút újságos stb.

meg vannak már csomag kiadó automaták is, ahová kérni lehet a csomagot.

2017. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy postán maradónak kell rendelni. Megadod a hozzád legközelebb eső posta címét, és szépen besétálsz érte.
2017. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%

Pick pack vagy posta pont vagy foxpost automatákba, ha nincs ilyen, akkor egyszerűen kérd egy postára és bemész érte.

Amúgy sajnos nem minden családnál alap hogy tiszteletben tartják a másik levelét, csomagját. Ha nekem jön valami úgy hogy nem vagyok otthon, azonnal tépik is szét és nézik megfelé hogy mi jött.

2017. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
velem is ezt csinálják, az egyetemi felvételiről szóló borítékomat is kibontották, pedig az lett volna életem egyik legszebb pillanata :'( erre anyám telefonon közli velem, hogy megvan a levél, felbontotta, felvettek -.- amúgy a pick pack pontot már néztem, de akkor is át lehet náluk venni csomagot, ha a küldő cég nem a partnerük?
2017. máj. 26. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
A Pick pack pont és a Foxpost nagyon jó találmány. Én albérletben lakok egy szobában, kevés időt töltök ott és nem is jövök ki a főbérlővel, nem is szeretnén hogy lássa, hogy rendelek bármit is. Megnem is venné át helyettem, mikor délelőtt nem vagyok otthon. Viszont a Foxpostos és az Magyar Postás automaták szine mindenhol útba esnek. Én direkt olyan oldalakról rendelek,amelyik szállít ide is. Bár nem rendelek sok mindent,de kontaktlencsét mindig így veszek és annál még a postaköltséget is elengedik. Persze nehezebb dolgoknál biztos rá kell fizetni, de legalább biztonságosan átvehetem.
2017. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!