Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz feketében esküvőr...

Mennyire gáz feketében esküvőre menni?

Figyelt kérdés
A pár mindkét tagja az ötvenhez közelít, mindkettőjüknek második esküvője lesz. Nekem jelenleg egy fekete overálom van ami elegánsabb, nem szeretnék új ruhát vásárolni erre az egy alkalomra.

2017. máj. 29. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem illik feketében menni esküvőre.
2017. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Alapszabály,h 3 szinben nem illik menni eskuvore:

-fekete,mert sokan a gyasszal,halallal azonositjak

-feher,mert az a menyasszony szine aznap

-piros,mert az szinten a menyasszonye a lagzin,a menyecske tancnal.

Ha semmi keppen nem szeretnel venni ruhat aznapra kerj kolcson valakitol

2017. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Magyar hagyományok szerint illetlenség.

Más opció nincs? Egy csinos nyári ruha? Vagy sötét alj egy színes blúzzal?

Esetleg kérj kölcsön valamit barátnőktől vagy nézz szét egy turiban, gardróbcserén, olcsón lehet csinos ruhákat venni. Ha csak nem veszel valami puccos nagyestélyit akkor a későbbiekben ki is tudod használni.

2017. máj. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Jaj hagyjuk már ezt. Teljesen jó az a fekete overál. Dobd fel valami jó színű táskával és cipővel. Ennyi. Egyedül fehérbe ne menj.
2017. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Ne hagyjuk. Nem illik, ahogyan böfögni, fingani sem. Azt is hagyjuk? Vagy csak azt hagyjuk ami Neked nem szimpi?
2017. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj de most nagyon nagy baromságot írtál. Azért a fingás meg a böfögés teljesen más dolog mint egy fekete ruha :D :D na én nem is vitatkozom inkább szép napot
2017. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Én is fekete, deréknál arany berakásos mentem unokanővérem esküvőjére. De arra a ruhára senki nem mondta volna, hogy gyászos, mindenki szerint jó volt.

A fekete is lehet odaillő, de nyilván temetés-hangulatú is. Attól függ, milyen a fazon, stb.

2017. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Kár is lenne, vannak illemszabályok amiket illik betartani. Értem én, hogy számodra ez szelektív és van amit nem tartasz be mert az hülyeség, de akkor másoktól se várd el, hogy betartsák azokat amiket Te betartasz/elvárnál, mert szerintük meg az a hülyeség. Mellesleg vannak olyan kultúrák, ahol a böfögés nem illetlenség.
2017. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Voltam többször is falusi esküvőn, ahol azért eléggé élnek a hagyományok és simán kinéznek, ha nem tartasz be hagyományokat. A fiatalok közül is többen voltak feketében.

Azért egy elegáns fekete kisestélyi és egy temetésre való ruha között van különbség. Pláne, ha a kiegészítők színesek. Én úgy veszem észre, hogy csak bizonyos helyeken és nem feltétlen a hagyományt követő helyeken terjedt el ez a feketében, pirosban nem illik dolog.

Egyre figyelj oda: a menyasszonyt túlöltözni valóban nem illik. Tehát ha a menyasszonyon koktélruha lesz, akkor bunkóság odaállítani estélyiben, legyen az bármilyen színű.

2017. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Kár ezt túlragozni: esküvőre NEM megyünk feketében, fehérben és pirosban. Pont. Meg lehet szegni, de bunkóság és ha nincs szerencséd lesz aki szóváteszi, vagy legalább is megszól érte.
2017. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!