Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekis állásinterjúra mit...

Mekis állásinterjúra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Mennyire komoly egy ilyen interjú? Tornacipő túl laza? Blézert vagy hasonlót vegyek fel? 16l

2017. máj. 31. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen gondolom csak hamburgert készíteni mész, nem egy komolyabb munkakörbe. Oda jó a tornacipő, farmer meg egy csinosabb felső/blúz, nem kell blézer se. Nem hiszem hogy túl komoly interjú lenne, inkább csak olyanok hogy mennyire érsz rá dolgozni, milyen hosszú időre tervezel, miért a mekibe szeretnél. Nem éri meg nekik hogy betanítanak aztán mész heti 1-2 napot és egy hónapon belül otthagyod, szerinten csak ilyeneket szűrnek ezzel.
2017. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha biztosra akarsz menni,öltözz be hamburgernek,vagy sültkrumplinak tuti hogy felvesznek ha látják rajtad milyen elkötelezett vagy...:-D
2017. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiröhögnének magukban, ha full ünneplőben állítanál oda. Fekete farmer(mert ehhez minden megy), valami kicsit szebb póló(de nem ing, és blézer!), tornacipő bőven elég. Esetleg ha nagyon szeretnél elengásan megjelenni akkor vehetsz fel balerinát meg kiegészítőket, de szerintem hülyeség.

Nem kell izgulni. Sok sikert! :)

2017. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden állásinterjú előtt megfogadom, hogy nem öltözök másképp, ilyen vagyok, vagy kellek így, vagy sehogy. Tehát azt veszem fel, ami aznapra egyébként is be lenne lőve.


Tavaly egy állásra úgy jelentkeztem, hogy egy rózsaszín pulcsi volt rajtam, "Love Addict" felirattal. A főnököt kicsit sem érdekelte, órákon át beszélgettünk a tapasztalataimról, az eddigi sikereimről, a hozzáállásomról, a munkáimról, a cégről. Tudod mi nem jött szóba egyedül? A ruhám :)


(Sikeres volt az interjú)

2017. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hopp, most olvasom, hogy meki.


Akkor pláne ne öltözz ki! :)

2017. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ!:) Sajnos nincs hambi ruhám, szóval be kell érniük hétköznapibb darabokkal :/
2017. jún. 1. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ne szakadtan menj annyi, am totál hétköznapi cuccban mehetsz, senki nem nézi! Most jót mosolyogtam! :)) Biztos átgondoltad a mekit egyébként??
2017. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!