Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra mit vegyek fel?

Állásinterjúra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Ha most tehetném, és elmehetnék egy vadiúj szettet vásárolni, tudnám mit vegyek, a kérdés az, hogy mit vegyek fel a meglevő ruháim közül.

Egy bankhoz megyek, recepciós állásra.


1. fekete egyberuha, nem kivágott egyáltalán, rövidujjú, ha felállok, az ujjam végéig ér kb., fekete 20 denes harisnyával, fekete, egyszerű balerinacipővel, fekete táskával

összhatás: csinos, elegáns, tükrözi a stílusomat


2. fekete hosszú nadrág (az egyik kicsit szöszös a másik szürkére van kicsit kopva) fehér rövidujjú inggel (ebben sajnos kicsit átlátszik a melltartóm és nincs testszínű), balerinacipő, fekete táska

összhatás: elegáns, talán kicsit ünneplős


2016. júl. 6. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen az első lenne a jobb, megfelelőbb elegánsabb és alkalomhoz is illőbb
2016. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruha.Legalábbis abba mennék.Ha nem annyira rövid,akkor alkalmas.Így,hogy meddig ér az ujjad,nem lehet megmondani,mert a lábhossz is változó.Comb közepéig legalább érjen.
2016. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első, de csak akkor ha nem rövid az a ruha. A hosszát nem írod.
2016. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

találtam egy 3. szerintem jobb verziót:

ujjatlan ing (világoskék-fehér nagyon vékony csíkozású), egyáltalán nem kivágott, szolid, egyszerű, mégis stílusos és egy fekete ceruzaszoknya, ami térdig ér, és mindezt harisnya nélkül, mivel a szoknya elég hosszú és nagyon meleg lesz

+belerinacipő

2016. júl. 6. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Továbbra is az első. A 2. a nadrág, a melltartó s az iskoláslány hangulat miatt nem jó, a 3. esetben az ujjatlant nem érzem megfelelőnek, bár nem értek a bankokhoz, én normál céghez mentem programozónak bakancsban és pólóban, nőként :D Persze elegáns voltam, feketében. Bankhoz sajna iskoláslány stílusban mennék, mert nincs kosztümöm, pláne meleg időre való nem, de fehér melltartó lenne és csinos, ép és szép anyagú fekete nadrág. A szösz meg szürkeség és átüt a melltartó engem magamat is erősen irritálna, azt, ha egy mód van rá, semmiképp.
2016. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az ujjatlan. Azért nem zárdába felvételizik utolsó. Jó, hogy nem szkafanderben menjen.
2016. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! megkaptam az állást :)
2016. júl. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!