Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz, ha valaki melegítőn...

Miért gáz, ha valaki melegítőnadrágot hord az utcán?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen hordok melegítőt, iskolába is, nem értem mi a probléma ezzel. Vannak otthoni és utcai melegítőim, tehát ruhacsere nélkül nem megyek sehova. Ugyanannyi ideig öltözök, mintha farmert vennék, csak így kényelmesebb.

2017. jún. 11. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert igénytelen. A melegítőt túrázáshoz, kertészkedéshez, télen futáshoz találták ki, nem utcai viselet. Nem szokás, ezért "gáz".
2017. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem feltétlen gáz, ha valaki tisztában van vele, hogy mire való. Tehát kutyasétáltatáshoz, bevásárláshoz elmegy.

De amikor valaki úgy feszít a Nike-Adidas stb melegítőjében, mintha öltöny lenne, az gáz.

Iskolába pedig egyértelműen nem való.

2017. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

mindennapokra nem húzok, de pl amikor edzeni megyek, az van rajtam

17/f

2017. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Én itthon, bevásárláshoz, edzéshet, egyszerűbb dolgok elvégzéséhez (kutyasétáltatás) szoktam felvenni.
2017. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Egy ilyen melegítő szerintem egyáltalán nem gáz. Azért a sarki boltba, meg a kutyafuttatóba nem a legújabb farmeremet fogom felvenni. :D Iskolába/munkahelyre nyilván nem venném fel, oda nem illik. Ahogy a strandpapucs sem például.

2017. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

1-2 nektek miért fáj a melegítő ennyire? Ezen logika szerint sportcipő, tornacipő is gáz, hisz sportra van kitalálva, balerina cipő is gáz, mert balettra van kitalálva, mégis sokan hordják, bakancs túrázáshoz, katonáknak van kitalálva, mégis sokan hordják, akkor ők is gázak, leggingsek sportra van kitalálva mégis sokan hordják, akkor ők is gázak, öltönyt, alkalmi ruhát is hordanak hétköznap, pedig alkalmi ruházat, tehát ők is gázak?

Nem tudom miért jó ilyen beskatulyázni a ruházkodást, megjelenést?

2017. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert nem illik. Az egy dolog, hogy a legtöbb ember tojik bele az illembe, de attól még a melegítőt nem illik felvenni utcára, kivéve, ha edzeni vagy futni mész, vagy ha ilyen üdülőövezetben laksz.


Nem esik le senkinek a keze, lába, ha "jaj, csak a bevásárlásra, jaj csak a postára" is felvesz egy normális nadrágot, és abból is lehet kényelmeset, gumis derekút venni.

Meg ennyi erővel, mert jaj, kényelmes, járhatnánk bugyiban-melltartóban, pizsamában is...


Nálunk is volt olyan srác a suliban, aki folyton melegítőben járt, hát azért meg volt mindenkinek róla a véleménye, ő meg csodálkozott, hogy egy értelmesebb, szebb csaj nem érdeklődött iránta, pedig nem volt ronda srác, csak a hasonló szintű prolik. Amikor elkezdett igényesebben öltözködni, le sem tudta magáról vakarni a top csajokat.

2017. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

A mackonadrag gaz, de hogy a csajok pitcsaja felig kint van a falat shortokbol az persze nem igenytelen es rendben is van mert hivatalokban is szalonkepes....

:))) vicces!

2017. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

8-as,


Nem, azt is proli dolognak tartom. Talán még prolibbnak, mint a mackóndrágot. Én amúgy leginkább ettől kapok szívbajt, amikor vki hivatalban beállít olyan ruhában, aminél különbet és visszafogottabbat láttam már túszéli "munkáskisasszonyon" is, tangapapuccsal.

2017. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Most trendi (nem a mackora gondoltam) de vannak csajos darabok,és a nagy sztár csajok (Kylie Jenner,pl.)nézd meg a kollekcióját
2017. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!