Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz, ha valaki melegítőn...

Miért gáz, ha valaki melegítőnadrágot hord az utcán?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen hordok melegítőt, iskolába is, nem értem mi a probléma ezzel. Vannak otthoni és utcai melegítőim, tehát ruhacsere nélkül nem megyek sehova. Ugyanannyi ideig öltözök, mintha farmert vennék, csak így kényelmesebb.

2017. jún. 11. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miért jó béklyókat rakni magunkra. A legtöbb illem és etikett szabály a praktikum ellen beszél. Valaki kitalálta a többi birka pedig élteti. Abszolút nem érdekel, ha valaki melegítőben megy moziba vagy postára (apropó, jár még valaki postára?). A lényeg, hogy tiszta ruhája van.
2017. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Én melegítő nadrág9kba vagyok itthin. Kisboktba is lemgyek benne, ha pl vendégségbe megyek vagy a városba farmert veszek fel, de amúgy simán kimegyek azbztcára is. Nem értem ez miért gáz? Persze ha a csajok mennek ki rátapadós cicanadrágba az nem baj ugye???? Mi illetlen benne? Mindenki abba jár, ami neki kényelmes....
2020. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én a farmert szeretem magamon, de nem értem, miért lenne gáz a melegítő. Ha tiszta, eleget takar és nem okoz szemrákot a színe/mintája, akkor engem nem zavar semmilyen ruhadarab. :) Az illemet inkább olyankor kellene erőltetni, amikor gorombán viselkedünk a másikkal.


34/L

2022. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!