Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már teljes gardrób...

Volt már teljes gardrób cseréd? Hogy történt, tartottál meg ruhákat a régiekből, vagy teljesen új darabok kerültek a szekrényedbe?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt teljes gardrób cserém. Nekem erre nincs keret.

Ha más stílusban keztem el öltözködni akkor a régi ruháimat alakíttatam át varrónővel. Vagy ha nagyon sürgösen kellett valami akkor benéztem egy pár turkálóba.

Most, hogy csak fekete cuccokat hordok mindig ruha hiányban szenvedek. Kb másfél év alatt sem sikerült teljesen leváltani a ruhatáramat.

Mondjuk azért a régi jó minősegű szines ruháimat megőriztem "jól jön az még valamikor" alapon

Szerintem ha fokozatosan csinálod akkor elerülheted azt, hogy olyan ruháktól is megválj amiket késöbb még talán hordanál. Ja és nem utolsó sorban anyagilag sem annyira megterhelő

2017. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. jún. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!