Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párod, akit utált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párod, akit utált a környezeted?

Figyelt kérdés

Mind1 milyen okok miatt, de nem szerették. Nem értették miért vagy vele, azt mondták nem illetek össze. Családtagok sem, barátok sem, távoli ismerősök sem értették miért pont ő kell neked!?

Mi lett a vége?


2011. aug. 23. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2011. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vége szakítás lett mert én is rájöttem, hogy nem illünk össze miután eltűnt a rózsaszín köd.
2011. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Egy tanulatlan, unintelligens tapló, aki a végsőkig kihasznált minden téren. Azért lett vége mert rájöttem, h milyen igaza van a többieknek (család, barátok).


A második alkalommal is hasonló volt a szitu. Csak ott épp egy túlságosan is intelligens pasim volt, aki zsinóron rángatott és játszott az érzéseimmel. Mindenki látta, mindenki utálta...én is láttam, mit csinál, dehát szerelmes voltam :( Azért lett vége mert szerencsére megismertem valakit aki valóban megérdemli, h szeressem.


22/L

2011. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, én a másik fél vagyok. Végül szakított velem.
2011. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en baratom is ilyen, kihasznalja a menyasszonyat penzbelileg, penzert szexel vele. ha nem ad a menyasszonya penzt neki nem akar szexelni se.egy idiota es a menyasszonya meg mindig vele van.
2011. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volt, pedig imádtuk egymást. egyszerűen nem voltam szimpatikus a barátainak. én szakítottam, és a dolgonak köze nem volt hozzá. :)
2011. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 7.ben a legszebb csajjal jártam a suliban, és kb 3-4en akarták leszedni rólam, amíg belém 2en voltak szerelmesek. Mennyi szarkeverés volt...-.- De 8 hónapig bírtuk
2011. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most is van, már 1 éve tart szóval nincs vége. Nem nagyon örül neki a családom, de a barátaim szerint semmi baj nincsen velünk. Én nagyon szeretem, ő is engem. Remélem sose lesz vége.
2011. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem két ilyen barátnőm is volt, és hülye fejjel nem hallgattam a rokonokra-barátokra, hogy hajítsam ki őket.. pedig sok szenvedéstől megkíméltem volna magam :/
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ige, ET.
2011. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!