Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap a varosba 33 fok melg...

Tegnap a varosba 33 fok melg volt, es meg ennek ellenere nem egy not lattam hogy rovidnadrag vagy rovidszoknya ala harisnyat vett! Ennek vajon mi ertelme?

Figyelt kérdés
Nem volt hibas a bore vagy csunya stb. Mielott meg valaki ezt irna magyarazat gyanant.
2017. jún. 20. 10:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyébként minden sz...t kipróbáltam rá, hintőport, dezodort, combpántot... ideig-óráig működtek (max. 2 óra).
2017. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hat erdekes...

Nekem ilyenkor az utoljara jutna az eszembe , hogy melegbe meg feloltozzek raadasul muanyagba.

Volt egy ismerosom hasonlo megoldast valasztotta , de neki a harisnya dorzsolte ki egy ido utan mikor az is kezdett kopni es lyukadni.

De ez a Te eseted, En azokat nem ertem akiknek nem er ossze semmi es megis teli szerelesben diszelegnek.

2017. jún. 20. 15:10
 13/27 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem hibás a bőre, ha harisnya van rajta?

Én is szoktam felvenni egyébként nyáron is. Egyrészt mert kiütéses, másrészt meg mivel gyantázni szoktam , van olyan időszak mikor muszáj megvárnom míg kicsit megnő rajta a szőr. ÉS sokkal nyugodtabb vagyok ha azért valamennyire takar valami, ha meg fúj a szél nem lesz ki a bugyim. Ja és a buszon se szeretek odaragadni az üléshez.

2017. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy latom!

Mivel egy vekony harisnya atlatszo, de ezt nyilvan te is tudod..

Eppen ezert nem ertem az egeszet mert iszonyat melegben lefele vetkozunk nem ellenkezoleg!

Telen mit vesznek fel az ilyen emberek?

A buszon miert ragadsz ha szoknya vagy rovidnadragba Vagy?

2017. jún. 21. 07:50
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

Áruld már el,hogy te mit foglalkozol azzal,hogy más mit hord. Nincs neked nagyobb gondod.

Egyébként meg a harisnya nem téli viselet!

2017. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szerintem is kár ezen rágódnod :D
2017. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Húgom is ebben jár nyáron. Légkondis elegáns munkahelye van. Ha nem oda megy, akkor is. Neki nincs melege, és nem szereti, ha a bőre hozzáér mondjuk a vonat üléséhez.
2017. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Akkor telen mit szoktal felvenni mondjuk nadrag ala nagyokos!

Ez az oldal arrol szol hogy kerdezunk nem?

Csupan keresem a logikat mert irto hulyen neznek ki 39 fokban...

Ha a hugod kenyes ilyesmire akkor miert nem visel vekony nyari vaszon nadragot es nem lenne ilyen gondja meg melege sem!

2017. jún. 22. 15:46
 19/27 anonim ***** válasza:
meg is válaszoltuk sokan , hogy milyen okok miatt van,ha te képtelen vagy feldolgozni az már a te bajod :D tudod van több fajta harisnya is.télen nadrág alá harisnyanadrágot (a vastagabbikat). Nem tudom ezen mi olyan hihetetlen.
2017. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
17-es vagyok. Gondolom azért nem visel, vékony vászonnadrágot, mert nem tetszik neki. A harisnya és a szoknya meg igen. És nagyon jól el tudja dönteni mit vesz föl, idegenek kötekedése nélkül is.
2017. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!