Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap a varosba 33 fok melg...

Tegnap a varosba 33 fok melg volt, es meg ennek ellenere nem egy not lattam hogy rovidnadrag vagy rovidszoknya ala harisnyat vett! Ennek vajon mi ertelme?

Figyelt kérdés
Nem volt hibas a bore vagy csunya stb. Mielott meg valaki ezt irna magyarazat gyanant.
2017. jún. 20. 10:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Talan mert ertelmes valaszt nem kaptam ,mert azt meg "talan" megertenem ha munka miatt viseli,de szabadidoben csupan hobbibol szetizzasztani magat az azert elgondolkoztato ,hogy nyaktolmfelfele minden rendben van e...

Telen meg nem mindenki szereti a vastagot mert irodaba eleg a vekony is nadrag ala.

2017. jún. 25. 20:39
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Én pont ma láttam ilyet, fesztiválra ment a lány így öltözve. Még csak kövér sem volt. Magas szárú sportcipővel. Nem tornacipővel, hanem a rendes, vastag sportcipővel.


Szerintem ezt mi soha nem fogjuk megérteni, kedves kérdező.


Csak szegény pasiját sajnálom, aki mellett egy ilyen fesztiválozós nap után leöltözik... miután jól beleizzadt mind a cipőbe, mind a nadrágba... fújjj...

2017. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne akard mindenkinek megmondani hogy mit csináljon, meg hogy kinek a húga miért nem vesz fel ezt meg azt, és a többi. Nem a válaszok nem elég kielégítőek, hanem a modorod és a csőlátásod borzalmas. Nem mindenki olyan mint te, nem mindenkinek olyan a hőérzete mint neked. Én sem veszek nyáron harisnyát, de van olyan ismerősöm aki igen, mert úgy érzi jól magát... ennyi. Azért senki nem fog felhagyni a nyári harisnyahordással, mert szerinted mazochizmus. Kár ezzel foglalkozni.
2017. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 krisztamnk ***** válasza:

és ha valaki simán csak szeret harisnyát hordani, az elképzelhetetlen ? És nyáron akár tangát sem vesz alá (ha előre tudja, hogy hova, kikkel és mennyi időre megy) ? Az is az ő dolga, nem ?

Persze, kérdezz nyugodtan, ezért van ez az oldal. A válaszolók meg megírják h.mit miért csinálnak, ennyi.

De most tényleg, ha meleg van nem hordhatok harisnyát ?

Miért ne ?? :-)

2017. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

# 22/24 Időpont tegnap 14:11 vagyok: talán 20 db harisnyanadrágom van, csipkés,necc, mintás vastagabb stb...vagyis imádom, de ebben a melegben eszembe nem jutna felvenni... hacsak nem követelmény lenne munkahelyemen ( ilyen helyen nem dolgoznék)


Akinek pedig probléma, hogy ennyire összeérnek a combjai, fogyjon le, bármennyire is nehéz :(


Nem ítélem el, aki ilyen melegben felvesz harisnyát, egyszerűen csak nem értem, miért? Rácsodálkozni dolgokra pedig lehet, nem? :)

2017. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25: a combösszeérés nem függ össze a kövérséggel. Én az vagyok mondjuk, fogyózom is, de van olyan ismerősöm, aki 50 kilóval küzd ezzel, mert genetikailag baromi vastagok a combjai az alkatához képest? Az hova fogyjon? Anorexiássá?
2017. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!Igaz,hogy tegnap volt a legmelegebb a

z országban,ennek ellenére sok nőt láttam fekete nejlonharisnyában farmershorttal.De nem is ez a lényeg,hanem képzeld el,hogy férfi létemre én is kénytelen vagyok pamutharisnyát hordani még nyáron is ha muszáj.Miért?Mert úgy összecsipkedte mindkét lábamat valami bogár,vagy szúnyog,hogy csúnya piros kiütésekkel van tele.A farmernadrág meg hozzáér,horzsolja,nem bírom.Amúgy is szeretem nyáron a halásznadrágot,de a lábszáramat el kellett takarni valahogy.Próbáltam fehér térdzoknival,de annak kicsit erős a gumírozása.Szintén fehér gyógyzoknit is vettem,de az meg folyton lecsúszik a bokámig.Végül a feleségem adott nekem egy régifajta fehér bordázott pamutharisnyanadrágot.Ezzel egy csapásra megoldódott a probléma.Igaz kicsit meleg.de inkább elviselem ezt ,minthogy a kiütéses lábamat mutogassam.Sokan térdzokninak nézik,csak mikor leülök valahová,mondjuk a villamoson,a halásznadrág már a térdem fölé ér.De senki se szólt még érte,mert senkinek semmi köze hozzá.Ez vált be.és még tetszik is.És miért fehéret?Mert az legalább nem szívja magába úgy a meleget,a feketével ellentétben.Az előző munkahelyemen közműépítéssel foglalkoztunk,és ott bizony kötelező volt a vastag fekete kantáros nadrág,fekete póló,meg az a rohadt védősisak,nyáron se számított,viselni kellett a hőségben is.Na ahhoz képest a harisnyanadrág nekem semmi.Röviden,mindenki azt hord,amit akar.például a néptáncosoknak is kötelező a fehér harisnya,időjárástól függetlenül.És kibírják benne.Nem csak téli ruhadarab,ahogy az egyik válaszoló írta.

2017. jún. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!