Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a fiúknak jól áll...

Szerintetek a fiúknak jól áll a rá feszülős nadrág?

Figyelt kérdés
Első sorban a lányok-tól kérdezem

2017. jún. 29. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%

Én erről az oldalról írok az itt észrevett fogalmazások alapján és nem a közéletbe amiről te beszélsz.

Mert itt bizony másképp van.

Harisnya. Hogy miért nem hordják a fiúk?

Mert gyávák ezen a téren. Ha nők elött kell hencegni akkor nagy a pofájuk , de ilyenkor beszhari nyulak.

Egyébként azt meg te el sem hinnéd hány férfi hord harisnyát csupán nem rövidgatya kombóval ahogy írtad.

Többek között Én is úgy szoktam hidegebb időben bringázni és néha figyelem az embereket de rám se bagóznak, beszólni talán azért nem mernek mert kb. 20 éve testépítek és ez önmagáért beszél.

De mindenesetre csak akarni kell és akkor minden sikerül de ezek a nyámnyilák még nem tartanak ott ahol én és Zoliman nevü felhasználónk.

Még annyit hogy a b*zizók között sok a tudatlan aki még csak nem is hallott a férfi nejlonharisnyáról és épp ezért nem tudja mit beszél..

2017. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!