Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok. Nektek mi a...

Fiúk, lányok. Nektek mi a véleményetek arról ha egy kicsit vastag lábú fiú feszülős nadrágot vesz fel és feszül a vádliján?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki vagy nem?

2016. márc. 4. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Sztem nem gáz,nekem nem tetszettek soha a vékony pasik.
2016. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval
2016. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, inkább előnyös :)
2016. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, mitől vastag. Izomtól, vagy zsírtól? Mert míg az első előnyös, a második nyilván nem.
2016. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó, az egyenes szárú jobb egy vastag lábon. Eleve a répa és skinny fazon nem férfiakra van kitalálva, még nem láttam a nem vaskosak közül sem, akinek jól állna. Ha pipaszár lába van, akkor azért. Olyan páwás.
2016. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, nem áll jól egy férfin? Ez azért nem teljesen így van. A vastag és a pipaszár között van még pár fokozat.


Egy jól megválasztott cső/szűk/répa fazonú nadrág igenis jól tud állni egy jó lábú férfin (ismétlem jó lábú férfin, nem egy girnyó kölykön).


És nyilván akkor néz ki jól az összhatás, ha mellé NEM öltözik páwásan.

2016. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten vastag a vádlim. Nem hájas, inkább izmos. Attól lehet, hogy rengeteget járok bicajjal. De a tapadós, feszülős gatyákat nem nagyon szeretem. Én érzem benne magam kellemetlenül.

De ha valaki jól érzi benne magát és nem extém módon vaskos a lába, akkor különösebben nem zavar, ha ilyet vesz fel.

2016. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztat különösen, de a formásabb, vastagabb lábon inkább jól áll, mint a gólyalábúakon. Nekem is ilyen közép vastag, nőies formájú lábaim van és szeretek teljesen passzos nadrágot hordani. ilyen: [link]
2016. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezettem szexi, hogy látszik: a nadrág jól megfeszül a vádlin, kiadja a vádli formás alakját. Egy igazi jó vádlin van mit fogni, tehát hordj csak nyugodtan feszülős nadrágot.
2016. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!