Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a turis ruha?

Ciki a turis ruha?

Figyelt kérdés

Gimis, fiatal lányok, szoktatok turizni?

Néha mikor megdícsér valaki, hogy jól nézek ki vagy jó a felsőm, nadrágom stb mindig mosolygok magamban azon, hogy 100-200 forintért vettem 😁😁

Annyira imádok turizni, olyan jó dolgokat lehet venni 50-100-200 forintért.

100 forintért vettem vastag télikabátot (márkás).Mindenki hülyének néz, hogy most komolyan kabátot veszel 40 fokba?

De arra senki nem gondol, hogy lesz még tél.

Nektek mi volt, ilyen jó fogás? Esetleg képet is küldhettek.


2017. júl. 2. 12:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia , szerintem egyáltalán nem ciki én is szoktam turizni :) Havonta 1-2-szer van hogy anyukám is elkísér ő is tök jó dolgokat szokott találni magának :) Pesten lakok itt járok egyetemre is általában a Hádába járunk te hova szoktál ? :)
2017. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy szoktam. Nem feltéltenül oclsóbb, mint leértékelve venni egy új ruhát, viszont olyan darabokat lehet kifogni, amiket sehol máshol...


Én vettem már eredeti Depeche Mode-os pólót 400 pénzért, meg Kőrösfeketetón (Románia) a vásárban volt több turi is, és vettem kb. 2000 forintért egy limitált Hell Bunny ruhát, meg egy 15 soros, acélbetétes, csatos bakancsot kb. 15k-ért... *__* s mindkettő új <3

2017. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.
2017. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2017. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Mindig vadaszok ez egyedi, markas, cimkes, dizajner, vadi uj cuccokra. Ha tobb tulajdonsag is stimmel, akkor fonyeremeny. :D

Amikor 2000ft-ert veszek egy nagy szatyor ruhat, amirol senki meg nem mondana, hogy turkalos, nagyon buszke vagyok magamra. :D

2017. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én is szerettem és szeretek turizni. Nyáron hasonló árakon nagyon szép vastag kötött pulcsikat vettem még gimisként. A turiban hülyének néztek a legolcsóbb napon én meg örültem magamnak télen főleg amikor sorra kérdezték a többiek mit hol vettem.

A netes használt ruha vásárlást is szeretem, nagyon szép dolgokat lehet kifogni az eredeti ár töredékéért. Ha találsz egy minőségi szép ruhát az 1000ftért is megéri főleg ha alkalomra kell és amúgy nem fogod kihasználni.

2017. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bar toroltetted de attol meg hazudni ciki. 50 forintert sehol nincs turi. 100 forintert telikabat? Gratulalok azoknak akik elhiszik.
2017. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a Humanákban minden árufeltöltés után mennek le az árak egészen 200 forintig, és utolsó nap szokott lenni olyan, hogy 12 óráig 100 forintba kerül minden. Aztán déltől megint 200. Szóval igen, van ilyen.
2017. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól teszed ;)
2017. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bar toroltetted de attol meg hazudni ciki. 50 forintert sehol nincs turi. 100 forintert telikabat? Gratulalok azoknak akik elhiszik.



Olcsóbb turiban tud venni kilóra 50ftért ruhát. Egyes turkálókban pedig naponta csökken az ár, árucsere előtti utolsó napon pedig minden 100ft. Kell egy nagymarék szerencse, de nagyon szép dolgokat lehet kifogni ilyen napon.

Olyan turit is ismerek ahol szatyros napok vannak ami egy szatyorba befér az 1000ft. 10db póló kényelmesen elfér és 100ft darabja.

2017. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!