Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a turis ruha?

Ciki a turis ruha?

Figyelt kérdés

Gimis, fiatal lányok, szoktatok turizni?

Néha mikor megdícsér valaki, hogy jól nézek ki vagy jó a felsőm, nadrágom stb mindig mosolygok magamban azon, hogy 100-200 forintért vettem 😁😁

Annyira imádok turizni, olyan jó dolgokat lehet venni 50-100-200 forintért.

100 forintért vettem vastag télikabátot (márkás).Mindenki hülyének néz, hogy most komolyan kabátot veszel 40 fokba?

De arra senki nem gondol, hogy lesz még tél.

Nektek mi volt, ilyen jó fogás? Esetleg képet is küldhettek.


2017. júl. 2. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Nekem majdnem minden ruhám turis, egy ezresért vettem már zara blézert, denim farmert pár száz forintért, stb. mind vadi úgy, van hogy még a cimke is benne van.

háda turkálót ajánlom, ritkán kerülnek 200 forintba a cuccok de egy kicsit többért rengeteg minőségi darabot lehet kifogni :)

2017. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*vadi új
2017. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem töröltettem semmit.

Debrecenben van ez a turi az egyikben minden szombaton MINDEN felnőtt ruha, táska, cipő 100 forint, igen a kabátok is. Egy másik turiban legtöbbször 200 de néha ott is 100, a gyerekruha a fele, tehát 50, 100 forint.

Egy máaik turiban hétfőnként egy nagy szatyor ruha 1000 forint, volt már, hogy 50 forintra jött ki darabja ;)

2017. júl. 14. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!