Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sport rövid gatyában és sport...

Sport rövid gatyában és sport topban szoktam lenni általában, ez miért baj? Miért kell megszólni, ha így megyek vásárolni vagy vhova?

Figyelt kérdés

Sportos, jó testem van. Mellesleg a bikini sem takar sokkal kevesebbet vagy többet. 🙂


/sport top, nem trikó/



2017. júl. 11. 12:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%
Képzeld de tudom de nem erdekel boltba úgy megyek ahogy akarok ha akarok mackó gatyába és tanga papucsba megyek le no-make upba és senki véleménye nem erdekel.ha pedig koncertre vagy étterembe megyek kioltozok.haldj a korral édes
2017. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
6%

19! Érdekes, én pont ugyanezt írtam arra hogy ha egy férfinek jó alakja van miért ne hordhat skinny farmert! De mintha ott te sem kampányoltál volna úgy mint itt...

Az is érdekes felfogás , hogy haladj a korral!

Ebben a több mint 30 fokos melegben a nők kisgatyába flangásznak sokak szerint helyesen, DE a buta férfiak meg térdig vagy az alá érőbe!

Akkor náluk megállt az idő?

2017. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
90%
Sztem nyugodtan mennyél, max majd ha valakinek annyira nem tetszik nem néz oda. Ha meg nem ismered, akk tökmind1 h mit mond, sz@rd le
2017. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ok is azt hordhatnak amit akarnak.amelett kampányolók ami mellett akarok kezdjük ott.en senkit sem bírálók az öltözéke miatt szoval ha engem bírálnak az csakis őket minősíti h mennyire nincs életük mivel csak az én öltözékemmel tudnak foglalkozni .de hat ez van mindig voltak,vannak és lesznek ilyen csicska emberek.
2017. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!