Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sport rövid gatyában és sport...

Sport rövid gatyában és sport topban szoktam lenni általában, ez miért baj? Miért kell megszólni, ha így megyek vásárolni vagy vhova?

Figyelt kérdés

Sportos, jó testem van. Mellesleg a bikini sem takar sokkal kevesebbet vagy többet. 🙂


/sport top, nem trikó/



2017. júl. 11. 12:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Jaja!! Nyilvan csupa hasznos valaszokat ad :D
2017. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Mert azért felhúzhatnál normális ruhát is. Még se futó versenyen vagy. Főleg más felsőt.

Ez is olyan amikor a lányoknak a fél seggük kint van a nadrágból.

2017. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavar. Sőt kimodottan bejönnek a sportos lányok és szeretem ha nem tarakargatja magát amiért megdolgozott.

Férfiként nekem is volt hasonló sztorim: attlétatrikóban és feszes rövidnadrágban mentem vásárolni a Balatonon. Rendeszeresen sportoltam, úgy gondoltam bejövök így a lányoknak. Az eladó, 50-es hölgy megjegyzés tett, hogy felöltözhettem volna ha vásárolni megyek. De nem az ő véleményére adok, hanem a Tiedre. Ilyen hőségben hordd nyugodtan. Peszre va ahová túlzás, de a sarki közértbe nyugodtan el lehet így menni.

2017. júl. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy kérdező hord nyugodtan ha ebben érzed jól magadat. Az öltözködésed csakis rád tartozik.
2017. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Én is simán elmennek így vásárolni és szentem eléggé rendben van csak ugye vannak azoka a bizonyos szűk látókörű emberek akik nem haladnak a korral.miert kene mindenkinek mindenhova kiköltözni meg akkor is ha a boltba megy?!ez szentem elég gaz h az embernek meg kell játszania magát mert van néhány elborult agyú ember aki beszól
2017. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

" Nagyon nő ellenes vagy nő létedre."


Talán mert férfi.

2017. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
9%

Tényleg nem kell kiöltözni,ha boltba mész. De akkor inkább már felöltözni kell.

Az meg más ha néha nèha sport után így mész el. De ha boltba vagy utcára készülsz öltözz fel. Mert nem hiszem,hogy mindenki a testedre kíváncsi.

2017. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

felőlem meztelenül is járhatnának az emberek.

az a renáta vagy ki meg tényleg férfi. volt egy hasonlóan elborult férfi aki mindig írogatott ugyanebben a stílusban. de igazából lényegtelen szerintem hogy fiú vagy lány, a lényeg hogy fogyatékos. :D

2017. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
És kit erdekel más mit gondol?!szentem ha valakinek egy jo teste van az miért ne mutassa meg?!sport ruha volt rajta nem bikini szentem ugyanannyi joga van így kimenni az utcára mint ha sima ruha lenne rajta.ha nem tetszik Hello szia nem kell ránézni.
2017. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Sport melltartóban sportolni sem ugrok le, nem hogy boltba így öltözzek fel.

Ennyire nem érzed mi az hogy alkalomhoz illően felöltözni??

2017. júl. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!