Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kövér vagyok? Lehet,...

Nagyon kövér vagyok? Lehet, hogy ezért nem jött rám a blúz, vagy lehet a magasságom miatt?

Figyelt kérdés

168 cm és 49,7 kg vagyok, 15 éves lány, derékbőségem 60 cm, csípőtörés és mellet nem tudom, 21 a testzsírszázalékom.

Minden boltban (Tallyban is, pedig ott elvileg kisebbek a méretek a szokottnál) xxs-és felsőket és 32-34-es nadrágokat szoktam venni.

Ma voltunk matrózblúzt próbálni (gimibe kell) és a varrónő ránézésre azt mondta, hogy S-es kell nekem, pedig volt XS-es méretben is.

Mikor rákérdeztem, azt mondta, biztos nem lenne jó rám. Szerintetek lehet, hogy ezt a blúz hosszára értette, vagy simán túl kövér vagyok hozzá? Mennyit fogyjak szerintetek?



2017. júl. 18. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy kövér! Egyszerűen csak más a számozás. Eszedbe ne jusson fogyózni, nincs semmi baj a súlyoddal :)
2017. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csípötörést akartam írni, hanem azt, hogy "csípőt" :D
2017. júl. 18. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem kövér vagy hanem egy tini akinek az agya már az anorexia előszobájában toporog!
2017. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Dehogy vagy, csak más a számozás. Nekem is más-más méret kell, bolttól függetlenül. Van ahol simán feljön a 36-os, máshol meg 40-es kell ugyanabból a ruhafajtából.
2017. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy fogyj uristen, jo alakod lehet.

Nalam is minden boltnal kb mas a szamozasom, ne aggodj!

2017. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De én szeretnék mindenhol beleférni a legkisebbe, ha felnőtt méretről van szó...

Evészavarból gyógyulok, most már megtartani szeretném csak ezt a súlyt, és nagyon rosszul érzem magam emiatt, alig bírtam magam rávenni, hogy vacsorát egyek utána...

2017. júl. 18. 21:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek számít itt a magasság?
2017. júl. 18. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A tallyba nekem kell 32 (és ne vagyok kövèr) és 12 éves vagyok szóval ha nem is jó rád a 32 akkor sem vagy kövér
2017. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!