Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhátok van, és ezek...

Mennyi ruhátok van, és ezek mennyi helyet foglalnak el?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Számszerint nem tudom,de nagyon sok.Nekem gardrób szobám van így elég nagy teret betőltenek.
2017. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most, hogy szelektáltam, annyira nem sok.

Egy keskeny akasztós és egy keskeny polcos szekrénybe elférnek (4 polc - a felső polcon 3 vastag pulcsi, aztán olyan 10 hosszúujjú, 10 rövidujjú meg olyan 7-8 nadrág (rövid és hosszú is). Az akasztósban 3 blézer/kardigán, 4 elegáns blúz, 5 szoknya és 4 egyberuha.

2017. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit hozzátennék, hogy ebben tényleg csak a felsők és nadrágok, szoknyák vannak benne.

Kiegészítőből elég sok van. A táskáknak van 2 külön polcuk máshol, a kabátjaim az előszoba-akasztón lógnak (3 tavaszi kabát... télim most nincs, mert a legutolsó tönkrement), cipőim cipősszekrényben 2 sorban (1 pár edzőcipő, 2 lapos sarkú utcai cipő, 2 fekete magassarkú, 1 bokacszma, 1 fehér alkalmi cipő, 1 fekete szandál, 1 színes szandál). Ékszerem elég sok van. Gyűrűk egy ilyen nagyobb gyűrűtartóban (mint amilyen az ékszerboltokban szokott lenni), fülbevalók egy 4 oldalú fülbevalótartóban, karkötők és nyakláncok egy kisebb és nagyobb dobozban. Fehérnemű, fürdőruha, fitneszholmik egy fehérneműs fiókban.

2017. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 gardróbom van + még egy nagy szekrényem, így 3 helyen tartom a ruháimat.

Volt, amikor az összes tömve volt, de egy hatalmas mértékű fogyás után a legtöbb ruhát száműzni kellett.

1 éve gyűjtögetem a megújult ruhatáram darabjait.

Kabátokból (enyhébb és téli) kb. 18 db van, elegáns egyberuhából 10 db, felsőből 30 db, nadrágból 12.

2017. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!