Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szoknya alá mindig...

Lányok! Szoknya alá mindig vesztek fel harisnyát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogyha csak a közeli boltba mentek... akkor is felvesztek egy nejlonharisnyát?

Mennyire gáz, ha szoknya alá nem veszünk harisnyát? (persze, szőrtelen a láb)

Fesztiválon mit szoktatok csinálni ez ügyben?



2017. júl. 21. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Számomra azért furcsa a válaszolók többsége mert most ellenzik a harisnyát ,de mikor rövidnadrághoz kell fel venni akkor nagy egyetértésben tudják megmagyrázni hogy a nejlon nem melgít, meg elég vékony hogy meleg legyen, sőt még télen sem melgít ha valaki azt venne fel még le is beszélik róla.


Hát nem érdekes...? :)


Íme az ellentábor:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Így nyáron csak munkába veszek fel mert ott elvárják, esti alkalmibb megjelenésekre-randira. Egyébként nem, szeretem a mini szellősebb szoknyákat azokhoz meg nem is igen passzolna.

Szeretem a harisnyákat főleg combfixeket, de nagy melegbe még a 10den is sokszor elviselhetetlen tud lenni, meg unalmas is mindig hordani.

23L

2017. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es:

én is írtam ide, és én is írtam a te kérdésedhez is.

Az nem üti egymást, hogy én személy szerint nem hordok, meg az, hogy más hordhat. Pluszban amikor nagyon-nagyon meleg az idő, és összedörzsölődnének a combjaim, horror, de 3/4-es nadrágot veszek fel, és nem szoknyát :D.

2017. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!