Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az estélyi ruha mennyire...

Az estélyi ruha mennyire normális öltözködés egy irodában?

Figyelt kérdés

Februárban fejeztem be a tanulmányaimat. Ez az első munkahelyem. Eddig a Sport Directben voltam nyári munkán, de ott munkaruhát hordtunk. Most egy irodaházba kerültem, és azt vettem észre, hogy több lány (egyszerű call centeresek) szó szerint estélyi öltözetet visel, és mindenki úgy tesz, mintha teljesen természetes lenne

A szellősebb nyári öltözetet még megértem egy rossz légkondis belvárosi épületben, de ez nem sok egy kicsit? Vagy csak fel akarnak vágni?


2017. júl. 24. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmmibb anyagból van, meg alkalmibb csipke rész mondjuk, akkor az nem oda való.


Irodába egyébként szoktak jobban kiöltözni. Belőtt frizura, tupírozva, lakkozva. Csinosabb/alkalmibb blúz, magassarkú. Ezek simán beleférnek. De lagzis, bálos ruha nem.

2017. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A többi egynegyed akkor biztos nem tudja, mi a külömbség, csak próbálják majmolni/tùlöltözni egymást.
2017. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú ruhákban?Húzzák a földön?
2017. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A hosszú ruha önmagában nem lesz estélyi. Függ a szabástól, az anyagától, a színétől, stb.

A linkelt képekből ezt nem lehet megállapítani, mert kihozott több oldalnyi képet, és mind más.

2017. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!