Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki / gáz, ha DIREKT felemás...

Ciki / gáz, ha DIREKT felemás zokniban járok?

Figyelt kérdés
Szeretek felemás (gumicukros, sushis, bohém meg miegyéb mintás) zokniban járni, mondhatni már a stílusomhoz tartozik. Félreértés ne essék, ezen nem szeretnék változtatni, csak érdekel, mások hogyan látják.

2017. aug. 5. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem sajnos ciki. Ha látnék ilyet az utcán, biztosan nem gondolnám, hogy véletlen volt, mert ha véletlen venne felemás zoknit az illető, nem villogna vele, hogy látszódjon is. Aranyosak tudnak lenni a mintás zoknik. 15 éves lányként még talán elmegy a felemás zokni, jobb mintha mondjuk olyan nadrágban járnál, amiben a fél feneked kint van, illetve idősebb korodban lehetséges, hogy már neked sem tetszik majd. De azt hordd , ami neked tetszik, amiben jól érzed magad.
2017. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.

Igen, a fenékvillantós nadrágoknál valószínűleg jobb egy felemás zokni.


Egyébként ettől nekem jonb kedvem lesz, ezért is nem szeretnék még megválni ettől a szokásomtól, ahogy eztte fent is kiemeltem:)

2017. aug. 9. 20:14
 13/13 anonim ***** válasza:

hobó amúgy :D másokon tetszik nekem is, meg a mintás cuccok is, nekem is van egy ananászos zoknim és imádom :D

egyébként magamon irritálna a szimmetria hiánya :D hozzád is ha beszabadulnék, elkezdenék párt keresni árva zoknijaidnak, ez ilyen rigolya :D

2017. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!