Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tomboy öltözködési tippek;...

Tomboy öltözködési tippek; Alacsony és/vagy hosszú hajú lányoknak van tippetek?

Figyelt kérdés
Már nagyon kicsi korom óta vonzanak a fiúsabb, illetve fiús ruhák, viszont tény, a stílus érzékem sose volt meg hozzá. Hosszú, világos és göndör hajam van - ez mennyire befolyásolhatja az öltözködésemet? Tudnátok tippeket mondani, hogy mi mivel és hogyan nézni ki jól? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú hajjal is lehet vki tomboy, azt is lehet maszkulinan hordani, pl ha ki van engedve, vagy nagyon szimplán van összefogva (lásd, nincs benne sok kiegészítő, nem olyan az alakja, stb.).


Milyen testalkatod van? Mert nekem pl. széles keblem van, és ezért ha férfi inget, vagy férfipólót veszek fel, akkor eléggé nőiesen hat, meg kiemeli az alakomat, de ha fiúsabb testalkatod van, tehát nem túl széles a csípőd, stb. akkor szerintem inget vagy pólót lenne érdemes hordanod. Azon belül is sokféle van, az már a te ízléseden, stílusodon múlik :)

2017. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondhatni fiúsabb testalkat, a női jellemvonások pedig nem nagyon mutatkoznak. A testalkatomat leginkább azzal jellemezném, hogy alacsony, izmos, vékony és a női idomok nem nagyon látszanak, bár ez még változhat, de jelenleg így van :D
2017. aug. 7. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ha férfiruhát veszel fel, vagy fiúsabb outfitokat, akkor össze tudod rakni könnyen ^^ nézelődj pinteresten, olvass cikkeket, és jöjj rá, mi az, ami tetszik.
2017. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :D
2017. aug. 11. 18:37
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom mennyire reális még de pl. ha van instád akkor kövesd be [link]
2020. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!