Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy fekete ruhát hordjak, mit tegyek? 12/L

Figyelt kérdés

Imádom a feketét, kedvenc 'színem', anya is ugyanígy van, viszont ellenzi nagyon, hogy szinte csak fekete ruháim legyenek. Nem érzem jól magam kék, meg ilyen színes ruhákban. Sokkal jobban érzem magam, ha feketében vagyok. Anya mindig azt mondja hogy túl fiatal vagyok, tehát nem enged semmit. Hogyan vehetném rá?


12/L



2017. aug. 9. 02:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%

#9 senki nem mondta hogy ne hordja...

O jott ide kerdezni, hogy mit tegyen, meg hogy hogyan gyozze meg az anyjat hogy feketet hordhasson.


erre jon mindenki a sajat stilusaval neki, meg oltozkodesi tanacsokkal.

En voltam az egyetlen, aki legalabb megkerdezte, hogy vajon mi az oka, mert igy konnyebben tudunk neki tanacsot osztani, hogy merre induljon, erre le lettem pontozva a p*csaba, csak azert mert megjegyeztem hogy nekem sem tetszik egy 12 eves kislanyom?!

Biztos hasznosabb lett volna szamara ha azzal jovok hogy en is hordtam acelbetkost meg foldig ero borkabatot 16-20 eves korom kozott? Attol neki meg engedni fogjak? Nem hiszem....

De mindegy is , megint erto kozonsegre talalt a mondandom....

2017. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Azért jön mindenki az öltözködési tanácsokkal, mert ha talál köztük neki is szimpatikusat, akkor anyuka talán engedékenyebb lesz.

Az nem segítőkész válasz, hogy szerinted is ronda a fekete.

2017. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha van egypár feketéd, vedd fel főleg azokat
2017. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Azért jön mindenki az öltözködési tanácsokkal, mert ha talál köztük neki is szimpatikusat, akkor anyuka talán engedékenyebb lesz. "


Csak az a baj, hogy nem oltozkodesi tanacsot kert....de nem baj, hatha majd az segit...magatol biztos nem jutott meg eszebe.

2017. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Off:Kedves 11es min borulsz ki?amugy az én válaszomban is kérdeztem,hogy stílus vagy csak úgy. Ne tessék már lenézni miért elmeséltem az "én variációmat".off vége


Senki pértját se akarom fogni, de inkább hordjon fekete ruhát, mint pics.gatyát és push up melltartot.


Off2 Én spec orulnék,ha az én lányom pl. Inkább ebbe a korszakba essen bele és gitározzon mellette. Én tudtam magamra anno vigyázni,inkább engedném el egy koncertre, mint egy diszkóba. Off2 vége


Tehát szerintem a full sablon lányokhoz képest legyen egy egyénisége,ha ez akkor ez. Max melege lesz. Nem kell ezen hisztériázni. 12évesen esik bele az ember egy ilyen fekete hullámba, rengeteg ilyen osztálytársam volt anno.

Visszatérve, nem rossz az a fekete, tény anno úgy néztem ki, mint egy varjú,de ez van ez is egy korszak. De ám legyen vegyél fel vmi minimális színz, vörös, pl tök jó.

De a kérdés még mindig fenn áll, korszak stílus vagy csak úgy.

Amúgy nagyon sok emberbe beleivódott, hogy a gyász színe a fekete, de úgy érzem a mai világban már észre lehetne venni,hogy mindenki felvehet mindent(inkább lenne herótom egy 12éves "nagylánytol"tetszik érteni és egy rózsaszín polos ecsethaju sractol, tehát azért nem dol ossze a világ egy kis fekete szintol.

2017. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%

mondd meg neki hogy egy képmutató ostoba vén szatyor és azért nem engedi h te feketét hordj mert próbál irányítani és belekötni minden sz**rságba... fenyegesd meg h addig nem segitesz neki semmit ameddig belepofázik h mit hordasz ;)


én is ezt csináltam, én kb 10 éves korom óta csak feketét hordok és ez a mai napig így van

hordd azt ami neked tetszik, és ne hagyd hogy a szüleid beleszóljanak 24/L

2017. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1válaszolo vagyok:

Kedves utolso azért nem orulnék, hogy ha 10 évesen ilyen lenne a lányom. 10 évesen lelki terrorba nyomni szuleidet azért az meredek. Jelenleg pár évvel vagy fiatalabb nálam, de elég durva,hogy te dirigáltál a szuleidnek.

2017. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem támaszkodj a közérzetedre érv gyanánt. Az ember akkor kiegyensúlyozott, mikor nem feszeng a ruháiban. Te viszont rosszul érzed magad színekbe burkolózva. Ez azért nem utolsó dolog... Sok mindent befolyásol a mindennapok során.

Egyébként lehet kinövöd és csak egy korszaknak nézel elébe ezzel. Aztán lehet, hogy megmarad. En 25 évesen is kizárólag fekete ruhákat hordok. Nincs ebben semmi. Aki olyanokat ír, hogy ez kellemetlen látvány az forduljon el...


25f

2017. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ennyi voltam én is, mikor elkezdtem feketében járni. 23 vagyok és még mindig nem "nőttem ki". idegesítenek a színek, magamon meg főleg. egy színes felsőm van, meg sötétkék farmerom. jó, van egy zöld és egy szürke cipőm. ennyi. még a táskám is fekete :D

először kombináld neki valami színes holmikkal (hajbavalók, vagy ha szereted ilyen kis cuki ékszerek) vagy esetleg cipőfűződ legyen a fekete cipőben akármilyen...aztán majd megszokja szépen. előbb utóbb úgyis magadnak fogsz venni ruhát :D )

2017. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!