Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/férfiak, egy lányon hány...

Fiúk/férfiak, egy lányon hány éves korig oké, ha shortot vesz fel harisnyával?

Figyelt kérdés

Jó alakom van hosszú lábakkal,így nagyon szeretek shortot hordani,ősszel és télen mutatósabb harisnyát is veszek alá. Szerintetek ez hány éves korig fér bele? Nem tartjátok tinilányosnak? Ha így jelenek meg egy randin,mit gondolnátok?

23l



2017. aug. 21. 13:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
63%
Nekem ez a szett kicsit közönséges, kortól függetlenül. Bocsi. Ha jók a lábaid, akkor miniszoknya, vagy bármilyen skinny farmerben is szexi leszel.
2017. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát úgy a gyermekkor vége...nekem ez nem szimpi
2017. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy életed van. Csinálj, amit akarsz. Lehet, hogy ma meghalsz álmodban, és egy gatyán aggódsz.
2017. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szereted? Akkor kit érdekel ki mit gondol? Valakinek tetszeni fog, másnak meg nem. Van aki ötven évesen is mini sortot hord mert jók a lábai. Ő dolga.
2017. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Most te tényleg vadidegen kitudjakik véleménye alapján fogod eldönteni, hogy mit fogsz felvenni és mit nem?


Látszik, hogy agyilag nagyon gyerek vagy még.

2017. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem alapvetően tetszik ez a szerelés egy csinos csajon, nőn. Nem kötném feltétlenül korhoz, mert láttam már 39 és 42 éves nőket is, akik szintén nagyon jól néztek ki ebben a szerelésben. Konkrétan két ismerős hölgyről van szó, akiknek ismerem a korát. Ők mindketten nagyon fiatalosak, mind öltözködésben, mind felfogásban, mind stílusban. Nekik nagyon jól áll ez is, persze tudni kell viselni. Aki 25 évesen öregasszonynak érzi magát az jobb ha nem veszi fel.

De aki fiatalos, és jól érzi magát benne, annak bátran ajánlom bármeddig, amíg az alakja megengedi. :)

2017. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem inkább alak, mint kor függő, nekem az egyik kedvenc szettem lányokon főleg egy "forró nadrág" szerű sort.


A leg ütősebb kombináció számomra a farmer/világos színű "forró nadrág" fekete harisnya kombináció.

Ha van kedved mutasd meg képen milyen kombóra gondoltál és elmondom a véleményem a konkrét szettről.

2017. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
88%

Ez alak függő!!!!

HA kizombázni mész, akkor meg alap. :)

2017. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, hogy lányként kotyogok bele, de sztem ez tipikusan az az öltözet, amit fel lehet vinni nagyon tinisen és ízléses felnőttes verzióban is. És persze aközött is rengeteg átmenet van, ami ugye kinek tinis, kinek nem, ez már ízlés kérdése.


Pl. ha rámész erre az oldalra, és megnézed az első képet (remélem, az jön be neked is, mint nekem, mert linkelni nem nagyon tudtam csak a képet magát vmiért):

[link]


hát sztem kevés ember van, aki arra a képre azt mondja, hogy tinis öltözködés. Persze az megint más kérdés, hogy pl. halálfejes harisnya szaggatott farmerrel meg feliratos crop toppal meg nyilván tinis lesz sokak számára. A lényeg az, hogy nem mindegy, milyen színekben, mivel, hogyan van kombinálva.

2017. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hordanak páran főleg testszínű harisnyát, nem tartom cikinek, mintás vagy fekete ilyenkor nem való szerintem, inkább ősszel, a fényes testszínűbe tetszene randin.
2017. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!