Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer méret? P&B, Bershka?

Farmer méret? P&B, Bershka?

Figyelt kérdés

Anno majd nem egy éve vettem Super Skinny nadrágot Bershkából, 36-osat, ami magas derékban ~74, csípőben ~91 cmnek felel meg, most megmértem a csipőm felett picivel, ~84 cm. Jó lenne ismét a 36-os nadrág rám?

Illetve Pull&Bear-ban 40-es famerra ír derékban ~80, alacsony derékban ~83 cmt, létezik hogy ekkora nadrág kellene nekem? Egy 40es?



2017. aug. 22. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel a centiméterezéssel, köze nincs ma már a valóságnak ahhoz, amit méretnek kiírnak. Erről volt is egyszer egy amerikai film, valami üzleti fogás a lényege, hogy bizonyos jobban hangzó méretekből többet el tudnak adni a kövéredő amerikaiaknak. Annyira elszállt velük a ló, hogy emiatt egy nadrág több számmal kisebb méretűnek van ma már címkézve, mint a valóság. Nekem 94 cm a derekam, az európai méretezésben 47-esnek, col/inch-es méretezésben 37-esnek felelne meg matematikailag. Na most P&B-ből 40/31-es vagy 42/32-es normál skinnyjeim vannak, a superskinnyből valahol 32 és 33 között lenne az ideális nekem. Bershkát most nem vágom. Pláne az ilyen rugalmas anyagoknál teljesen úgy számoznak, ahogy nekik tetszik, mert nincs egyezményesítve, milyen megnyújtási foknál kéne mérniük... És akkor egyik-másik márka között simán 2 szám különbség van az ugyanakkorájuk között. Na ez az üzlet nekik, nyilvánvalóan többet tudnak elsózni, mert rengetegen rossz méretet vesznek. Ha P&B-ben akkorát veszel, amit ajánlanak, akkor az úgy fog lógni rajtad, ahogy ott azokon a beállított modelleken, hát van akinek úgy tetszik, szerintem elvész benne a gyerek...
2017. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!