Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb nőknek miért nem...

Teltebb nőknek miért nem gyártanak ruhát?

Figyelt kérdés

A legtöbb divatbolt leginkább a kismellű, vékony nőknek kedvez, a plus size divat pedig 44-46-os mérettől kezdődik.

Az én alakom màr nem vèkony, de mèg nem is molett, inkàbb a "curvy", teltkarcsú kategória (nagy mell, keskeny derék, széles csípő).

A pólókkal többnyire nincs gond, S-XS-be beleférek, bő pulcsik szintén XS.

Inget vagy blúzt viszont nem tudok hordani. Ami jó mellben az derékban már zsàk, ami derékban jó, azt nem tudom fent begombolni. A gombok közt meg gyönyörűen belàtni.

Melltartót vásàrolni egész napos program, sehol nincsen 75D-E maximum drága fehérnemű boltokban (15 ezret nekem nem ér egy darab).

A hétköznapi csinos darabokat csak C-ig szàmozzàk, ha mègis van valami a méretemben, az nagyis.

A szexi fehérneműkről màr lemondtam, falatka csipkemelltartókba, hàtul kapcsos, kosaras babydollokba esélyem nincs beleférni.

Ha valahol a konfekcióméretem kérdezik, egyszerűen gőzöm sincs, 34 és 38 között mindenféle szàmozásban vannak ruháim.

Imàdnàm, ha karcsú, pici mellű lennék, egész biztosan csak merevítő nélküli csipkecsodàkat hordanék.

170cm, 94-67-97 vagyok. (A hàtam körmérete viszont csak 74, ezért talàlok nehezen melltartót)


Hasonló alkatú lànyok, ti honnan/hogyan öltözködtök?


2017. aug. 27. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Asos.com tele van Plus size ruhákkal. Férfiként magas vagyok és elég nagydarab, de még így sem kell mindig az asos plus termékeket vennem, mert XXL méretig számoznak náluk sajátmárkás termékeket.
2017. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melltartót én turiban veszek, olcsóbb és sokkal többféle van. 75D/E F&F(Tesco)-ben szerintem előfordul (a nagyobb üzleteikben), M&S-ben biztosan, illetve online a Bonprixnél elég olcsó.

Külföldön létezik "curvy" alkatra ruha, persze nem sok helyen, inkább online. Blúzból sztreccseset szoktam venni, ami nem gombos, hanem bebújós vagy sokkapcsos.

2017. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt mondhatom én is szunyogcsípéseimmel, kábé nem is gyártanak olyan 75 A-s melltartót, ami nem pushup. Mi ez, ha nem megalázó? Ha kicsi a mellem, akaratom ellenére pushupot kelljen hordanom, mert nincs más lehetőségem? Ha nem vagyok olyan, hogy nagyobbnak akanám láttatni, akkor nem lehet szép melltartóm, hanem menjek a gyerekosztályra?
2017. aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.. Főleg a bikinifelső zavar engem nagyon, mert ami van méretben, azok mind ocsmányak.
2017. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!