Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen új ruhákat vettetek...

Ti milyen új ruhákat vettetek az iskolakezdésre?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 10 éves úgy konkrétan nem vettünk neki új ruhatarat. Kért sportcipot melegítőt azt kapott a Decathlonbol. Akart pamut leggingst kapott a H&Mbol. Választott szintén ott hosszuujjas pólót meg egy rendes farmert. Egy jeggings nacit meg tegnap vettünk neki a Calzedoniaban, Minnie egér fej van rá hímezve. Ennyi ez az elmúlt pár nap termése de majd kell még sok minden. De nem iskolakezdeshez kötjük a vásárlást hanem amikor kell, van kedvünk és időnk vásárolni és amikor szól a gyerek hogy valami kell vagy kicsi vagy nincs meg.
2017. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kellett sok dolog, mert azért vannak jó ruháim. 3 farmert, 3 felsőt vettünk, zoknikat, fehérneműt.

Majd még bőrdzsekit szeretnék.

16/l

2017. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én épp tegnap vásároltam be. Vettem két nadrágot meg három inget a stradivariusbol egy cipőt a pull&bear-bol táskát a bershkabol meg két kabátot a Zarabol, az egyik borkabat másik meg egy ilyen hosszab ,alkalmi, kabát. Én ezeket a boltokat csak ajánlani tudom nagyon jo cuccok vannak itt.
2017. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!