Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti a bugyi-melltartó...

Lányok, ti a bugyi-melltartó szettet összehangoljátok, tehát ugyanolyan színű vesztek fel belőlük mindig, ha nem is direkt egy szett? Vagy van, hogy "felemásat"?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem egyezik a szín, de néha előfordul. Nem szoktam erre hangsúlyt fektetni.
2017. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindig, mivel a melltartóim leginkább fekete, fehér, nude színűek. Bugyiból meg mindenféle van. Persze van, amit együtt vettem, így azokat szeretem egyszerre felhúzni. 16/l
2017. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Néha ha nagyon elém kerül két összeillő darab akkor örülök neki, de nem szoktam erre mindig tudatosan odafigyelni.
2017. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Kapcsolatom elején figyeltem erre, de most már nem érzem szükségét.
2017. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Melltartóból csak feketém van, bugyiból meg csak színes. Úgyhogy nem.
2017. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon ritkán egyezik a szín. A melltartót mindig a felsőhöz választom, bugyiból meg azt veszem fel amit épp kézbe kapok.
2017. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is ritkán egyezik a szín, de az is max véletlenből.
2017. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen, a melltartót én is a felsőhöz választom nyilván, tehát általában nem egyezik a bugyival. Plusz melltartóm van minden színből max 1 (kivéve fekete, abból van vagy 8), a bugyigyűjteményem meg már lassan nagyobb, mint Kiszel Tündének :D Mondjuk mivel sok feketét hordok ezért általában fekete a bugyi is meg a melltartó is. Esetleg páromat szoktam néha meglepni néhány különlegesebb szettel.
2017. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hordok melltartót, ha nagyon muszáj, akkor meg kényelmeset hordok, letojom, milyen színe van
2017. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés van csak, azok is alapszínek (fekete/testszínű), melltartót a felsőhöz párosítom, bugyit a melltartóhoz is, de inkább a nadrághoz, szóval nem mindig egyezik.
2017. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!