Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt valaki, aki nem birta...

Volt valaki, aki nem birta evnyito utan magassarkuban a hazautat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Sose bírtam, mindig volt nálam váltócipő, vagy mezitláb mentem haza. Most is csak a munkába veszem fel (előírás féle az elegáns cipő meg ruházat sajnos). De a kocsiban már át is veszem egyrészt mert nem birok benne vezetni, másrészt mert amúgy sem szeretem.
2017. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elegánsnak nem muszáj magasnak lennie. Nálunk kikötötték, hogy lapos legyen, de elegánsnak kellett lennie.
2017. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam életemben huzamosabb időt magassarkúban állva, a szalagavatómon. Mert megmondták, hogy legyen sarka és ha már sarok, legyen magas. Nem volt kellemes, amint lehetett lecseréltem.


Haza viszont sose indultam még el magassarkúban iskolából, nem bírtam volna, mindig volt nálam váltócipő ünnepségekkor, vagy egyszerűen laposban mentem.

2017. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott lenni általában lapos sarkú váltócipő. Pláne ha lehet tudni előre, hogy állni vagy menni kell majd sokat a magas sarkúban. Szerintem ez nem szégyen, hogy ha vége az ünnepségnek, vizsgának, akárminek, akkor lecseréled kényelmesebbre. Magán az eseményen viszont mégis csak szebb és elegánsabb magas sarkúban részt venni mindig.
2017. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!