Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek volt már, hogy csalódto...

Nektek volt már, hogy csalódtok egy üzletben, minden cucc béna hónapról hónapra, kiábrándultok az egész plázából, mert a többi üzlet is fost kínál, aztán egyszer hirtelen találtok az üzletben több olyat is, amit legszívesebben azonnal megvennétek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én sokszor érzek így. Emlékszem, hogy amikor legutóbb volt ilyen, milyen csalódottan jöttem haza. Több boltba is benéztem, és egyszerűen semmit nem találtam, ami tetszett volna. Ha esetleg megláttam valamit, ami azért jól nézett ki, biztos, hogy méregdrága volt. Én pedig nem szeretek 8-9 ezret kiadni egyetlen felsőért. Tényleg annyira letört voltam utána. Most a nyári leárazásokon találtam magamnak több felsőt, amik megtetszettek, és az áruk is kedvező volt. De sajnos a legtöbbször nagyon nehezen találok olyan ruhát, ami nem béna és megfizethető árú. Irigylem azokat, akik bemennek a boltba, és rögtön kiszúrnak egy csomó dolgot, ami megtetszik nekik. Mert ha nem is nézzük az árat, nekem akkor is úgy kell vadásznom a boltban, hogy találjak valami tetsző dolgot, és tényleg sokszor mérgesen jövök haza a plázából, hogy egyszerűen béna, ronda szabású, csúnya ruhákat árulnak csak.
2017. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a csalodás a jellemzö. Egyre több a polieszter anyag mindehol, ami borzalom. Plusz ez a mai trend, sztem ronda. Uh nagyon jo élményem nem igazán volt manapság. Inkébb turiba járok emiatt. Ott találni egyedi, jo minöségü cuccokat.
2017. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a mostani divat nem tetszik,ami igen, annak az anyaga nylon, műanyag,beleizzadós-tehát nem kell. Ráadásul van,ami drága és még az anyaga is rossz.
2017. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy 5 üzletet vegigjartam és semmi. Aztán most bemenet 2szer a h&m be is összesen úgy 8 darabot vettem 2 szeri vásárlással.

Gyakori az ilyen.

Olyan van hogy az ára miatt hagyok ott valamit. Hiába tetszik egy felső tunika de 10 ezerért nagy szerelem kell hogy legyen hogy megvegyem.

2017. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szokott lenni. Ilyen szokott lenni a formám. Pl. egy időben több hónapig kéthetente mentem plázába de még kínaiba is, rengeteg helyre, mert nem találtam egy normális fekete táskát. Annyi kívánalmam volt, hogy ne legyen nagyon-nagyon szarul megvarrva, közepes méretű legyen, legyen szép (nem ódivatú) fazonja, ne legyen túlcsicsázva rajta a díszítés, és legyen a tetején cipzár. Aztán amikor feladtam, akkor meg mindenhol voltak jobbka az új kollekciókban :D.


Amit mondjuk még mindig várok, hogy legyenek olyan ingek/blúzok a boltokban, amik fehérek, nem áttetszőek, de nem is ilyen '2000-es évek eleje passzentos fidres-fodros bazári típus. És esetleg nemcsak XXS-S méretben lehet kapni.

2017. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!