Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki kínai...

Van itt olyan, aki kínai üzletből öltözködik?

Figyelt kérdés
Olyan furának tartom, hogy itt mindenki írja a márkaüzleteket ahol vásárol, kínait senki nem ír. Ruhát én sem veszek kínaiban, viszont cipőt, törölközőt, ágyneműt szoktam. És mikor kínaiban vagyok, mindig tele van ott vásárló emberekkel, volt, hogy 2-3 törcsi miatt 20 percet kellett sorba állnom, annyian voltak előttem. Most akkor népszerűek a kínai üzletek vagy nem?
2017. szept. 12. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon egyszerű okból nemvásárolok. Magas nő vagyok és a kínai ruhák mind kicsik. A pulcsik ujja rövid és a nadragok szàra is rövid XD A kínaiba XL es poló kell míg egy márkàsba általában S-M. Nèha veszek zoknit de mást nem. Meg az ott áradó szag amit kinem álhatok XD
2017. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Írni sok mindent lehet.El lehet játszani hogy olyan sokat keresek, hogy csakis márkás ruhát hordok... Én vásárolok kínaiban és örülök, hogy márkás cuccot találok olcsón a Hádában. Viszont: nincs adósságom, rezsi minden hónapban kifizetve. Valamit-valamiért.
2017. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak itthonra való ruhákat veszek ott: pólók, pamutruhák, stb. A nadrágok nagyon rosszul állnak, munkába járós holmikat, fehérneműt pedig márkaboltban veszek.
2017. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

Azért mindenki nem ír márkaüzleteket.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Itt példáúl minden kommentelő túrkál, de még mindég higiénikusabb és felemelőbb kinaiba vásárolni mint más levetett ruháját.

2017. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már az is kínai, ami márkásnak van kinevezve. Ha kínaiban találok ugyanolyan jó dolgokat, mint a pkázéba, olcsóbban...akkor nem érdekel, hogy kínai. Úgysem veszem fel annyit, meg úgyis megunom előbb vagy utóbb vagy tönkremegy. Szóval nem érdemes rá több pénzt kiadnom. Vettem már 5 ezres pólót, ami egy hordás után már bolyhos lett a táskámtól és van olyan kínai cuccom,ami nem ment tönkre sok hordás után sem. Ugyanez nadrággal is igaz, a drágább nadrágjaim is ugyanúgy elszakadnak és még jobban sajnálom ezt, mintha egy olcsó kina is nadrág lett volna.
2017. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!