Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen ruhákat rendeltetek...

Ti milyen ruhákat rendeltetek már E-bayről, amit nem bántatok meg?

Figyelt kérdés

Mert pontos volt a leírás, jó volt a méretezés, jón volt az anyaga, stb, stb. Linkelnétek?

Köszi


2017. szept. 13. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Pólókat, pulóvereket már rendeltem többször is, és mindig elégedett voltam.

Igaz egyszer rendeltem egy pólót L méretben, amire L méret volt írva, de maga a póló akkor volt mintha Xl-s lett volna. Kicserélték, nem volt gond.

2017. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 

Tudnál linkelni pár dolgot, hogy miket rendeltél már?

2017. szept. 13. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Aliexpress de egyre megy, az a baj sok ázsiai nagykeres felrakja a szép ruháről a képet és TULAJDONKÉPPEN AZ JÖN, de mégsem, egyszer rendeltem egy szép vékony pamut hosszú spagettipántos trikót, a képen szuper volt de mikor megjött ugyanaz a szabás de ez a vastag bordás anyagból ami így full máshogy állt... :/

Lezserebb pólókat merek inkább meg a leggingsek is jók szoktak lenni, nem pamut hanem ilyen fényesebb anyag fehér belsővel de tényleg az van rajta ami a képen.

2017. szept. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
A leggingsek mindig jók, de rendeltem már pólót is, ezen kívül zoknit, sportmelltartót. Mind jó volt. Egyetlen egy esetben kaptam egy eléggé elszabott atlétát, de annyira minimál áron volt hogy futni simán elhasználom ennyiért.
2017. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 
2017. szept. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!