Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nylon harisnya fiúknak?

Nylon harisnya fiúknak?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, és nemrég próbáltam fel nylon harisnyát. Meglepődtem, hogy milyen jól tartja a meleget. Nem hordtam még soha, csak felpróbáltam.

Gáz ha hordok télen nadrág alatt harisnyát? Esetleg nylon zokni jobb választás a simánál? Ki szokott férfiként nylont hordani?

Vélemény?



2017. okt. 11. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Itt az ősz, és előbújtak a harisnyafétisesek :(
2017. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Van valami abban, amit az előttem válaszoló írt..

Ugyanakkor kétségtelen, hogy jól melegít és tartja a hőt a nylon.

Továbbá elég erotikus látvány lehet egy ilyen harisnyába bújtatott két láb, hogy a köztesről ne is szóljak. 😋

2017. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

10.

És akkor mi van ? Bűncselekmény?

1996-óta gyártanak férfi nejlonharisnyát 8 denestől egészen a 100 akárhányasig akkor mi a baj?

A nők se bújkálnak a női nadrágba...


Én amúgy vagy zoknit veszek vagy harisnyát, a kettőnek együtt semmi értelme.

2017. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs fétisem de hidegben veszek fel harisnyát de én veszek rá zoknit is.
2017. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
30%
Mennyi bu zi van már megint, gázkamrába vele.
2017. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Emlékszem, egyszer kipróbáltam anyámét. Úgy vagyok vele, hogy több kínlódás volt felhúzni, mint amennyit ért... Nekem vastag zokniszerű / pulóver ujja szerű anyagból lévő van. Na nem arra, hogy irodaházban ücsörögjek, én 8-10 órákat el szoktam tölteni odakinn a mínusz húszban is. Bzizzon, aki akar, megmondom, hogy azt nem bírnám ki másképp.
2017. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok az a legjobb a homárrozásban,hogy én ismerek párat közüllük és egyik sem visel harisnyát sem szűk farmert ,sem rózsaszin inget hanem ugyan úgy öltözködnek mint bármelyik átlagos pasi ill. Melegező.

Én ebből azt vonom le hogy pont a homározók öltöznek b..zisan meg az átlag öltözetüek.

2017. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!