Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez való lányoknak? Hordhatjuk...

Ez való lányoknak? Hordhatjuk mi is?

Figyelt kérdés

[link]

Annyira tetszik,csak nem fehérbe hanem fekete,fehérbe tetszik. De ezt én is hordhatom? Meg szeretném rendelni.



2017. okt. 15. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

Bezzeg a férfiaknak nevezett hormonzavaros Tajgetosz-szökevények felvehetik a pink inget, meg a feszülős szarokat???

Kérdező, nyugodtan vedd meg, mert a férfi plázai repertoár fele eleve női ruha.

2017. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Rendeld is meg és hordd :)))) Jó cipő ez :)))
2017. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Érdekesen minősíted a logikus választ kérdező!


Amúgy a tajgetosz szökevényeknek azért lehet mindent felvenni , hogy egyensúlyozzák a nők szabadságát!

Egyszerű és ésszerű a válaszom?

Már aki érti...

2017. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

11!

És mégis férfi ruhába járnak a csajok pedig a férfiosztály fele női ahogy állítod.

Vagy épp azért hogy rávezessék a köcsög lányokat a női ruha viselésére...?

2017. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

# 13

Nem, nem ésszerű a válaszod, sőt, egy címeres ökörség.

Mint a "mire gondolt a költő?" Nem kell túlbonyolítani és kiforgatni a szavakat, hátha igazad lesz, mert ebben soha nem lesz. Egy hetero férfi nem hord olyan szarokat, amiket felsoroltam és pont.

2017. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

14-es is magára veheti...

Ne lássunk már pirítóson Jézust...

2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

#15

Hisz tegnap vitatta meg, hogy ő csak feszülős latex kukás zsákban érzi jól magát.

2017. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

15.

Te mégis ki a fhaszomnak képzeled magad hogy eldöntesz valamit és pont??😳

Nekem az a véleményem a nők által kitalált vulgáris szóról az uniszexről ami nem takar mást mint az általuk megkedvelt FÉRFI ruhadarabok számukra legálissá tenni a viselésre, de vannak butusok veled együtt akik ezt elhiszik.

Akkor majd ha kényelmetlen egy uniszex ruha viselete, jusson eszedbe amit írtam!

2017. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

# 18

Nem én döntöm el, hanem a józan ész. Ha te azt hiszed, hogy én sokat hiszek magamról, az is a te gondod. Nem igazán tud meghatni a ki a f_szomozásod.

Meg mit uniszexezel? Az uniszex cipők átlagosítva vannak, a férfiaknak még jó, a nőknek már jó. Vagy netán volt olyan uniszex cipőd, melyben elhalt a lábad egy tartománya?

A pólók meg karcsúsítottak nőiben, az összes többi férfi póló, hiába van az uniszex, vagy férfi kategóriába sorolva.

Az uniszex a nőkön nem férfias, a férfin még (talán) nem b_zis. De ahogy írtam korábban, a plázai férfi ruha repertoárja eleve női ruha, nyugodtan lehetnének uniszexek. Ha egy rózsaszín cipőre az van írva, hogy uniszex, akkor az férfi viselet, amit akarnak a nők is? Hát nem! Az már csak a színe miatt is női, a címkével csak kedvezni akarnak a korcs társadalomnak.

2017. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Igen volt hogy uniszex cipő elszorított mert az női volt csak hát ugye most mindenre uniszexet írunk...

Amúgy látom te is nagy férfigyűlölő vagy minden ami eltér egy férfi megkövetelt ruházkodásától csak is homáros lehet.


De arról nem hallottál hogy egy idő után unalmassá válik a szürkeség és páran azért váltanak.

A pitcsák között is van aki konkrétan férfi ruhát hord, akkor ők is homárok?

Egyenjogúság van a fiúknak is fel kell venni a keztyűt.

Ha a fekete szin férfias akkor miért veszi fel egy nő? Jönne a kérdés.

Akkor a rózsaszin is uniszex tehát a cipő is uniszex amit írtál úgy mint egy rózsaszínű poló.

És ahogy írtad a korcs társadalmat az a nők között is megtalálható nem kell mindég a fiúkra köpködni.

2017. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!