Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez való lányoknak? Hordhatjuk...

Ez való lányoknak? Hordhatjuk mi is?

Figyelt kérdés

[link]

Annyira tetszik,csak nem fehérbe hanem fekete,fehérbe tetszik. De ezt én is hordhatom? Meg szeretném rendelni.



2017. okt. 15. 13:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha egy nő férfi ruhát vesz fel, fiús akar lenni, nem plázai.

Ha egy férfi női ruhát vesz fel, az b_zi.


„unalmassá válik a szürkeség és páran azért váltanak”

Ezt nevezik divatmajomságnak. Nekem van egy stílusom, karakterem és nem vagyok hajlandó váltani. Szarok a divatra.


A fekete szín lehet a gyász, rockerség, férfiasság, esetleg még vadság, markánsság színe, de a rózsaszínhez nem tudok társítani egyetlen olyan férfias vonást sem, ami indokolná a hordását egy 100% hetero férfi esetében.


Lehet amúgy nőnek gondolsz a férfigyűlölő jelző miatt, de 25 éves férfi vagyok.

2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%

😂😂

Már csak röhögni tudok ezen a nevetséges hasonlatodaidon!

Mindegyikkel alátámasztod a férfigyűlöletedet, de mentségedül szolgáljon a gyerekes életkorod!

Azért mert fiú vagy még lehetsz férigyűlő nem muszáj nőnek lenni.


Érdekes a nő védelmed is hogy férfias ruhában csupán sportosnak titulálod őket pedig ismerek sok homár csajt aki férfi ruhát hord és nem a sportosság jegyében.

A rózsaszin egyfajta stílus egy pasin úgy mint egy lányon a férfi acélbetétes bakancs! Mi funkciója van a városban??

Érdekes ugye a párhúzam?

2017. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Miért kell személyeskedni? Nem utal valami érett gondolkodásra, pedig elvileg én vagyok a gyerekes...

Nincs férfigyűlöletem, sem nőpártolásom... nem tudom, ezeket a jelzőket is miért kell előhúzni a cilinderből, mint a kisnyulat. A sportos szóra pedig nem is emlékszem, hogy írtam volna, bárhol is.

Ha egy nő relatíve férfias ruhákat hord, lehet leszbi és ez esetben valószínűleg otthon ő veszi fel a felcsatolhatósat...

De ha egy csajon acélbetkós cipő van és feketében jár, inkább gondolok arra, hogy metál rajongó. Nem vagyok a nők mellett, de egyszerűen mást jelent, ne akarjunk már minden értelemben egyenlő vélelmezést a 2 nem között, mert evolúciós zsákutca. Példa: ha egy nő sokat tölt a tükör előtt, az megszokott. De ha egy férfi, akkor az metroszexuális - igen, külön jelző van rá, nézz utána. Nyilván vannak átlagosan öltözködő, mégis saját nemhez vonzódó emberek. De egy 100% hetero férfi NEM VESZ FEL RÓZSASZÍNT, mert az CSAK a NŐKÉ. Egy pink csírát nem is tudnék komolyan venni, mint férfit, mert nem a határozottságot és férfiasságot sugározza. Ha ez nektek jó, az már a ti bajotok. Lehet én vagyok a maradi, begyepesedett... de én vagyok a férfiasabb is, bármennyire is fáj.

2017. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Na látod te is leírtad ha egy nő férfi ruhákat visel lehet meleg, vagy épp tetszik neki úgy mint egy férfinek a rózsaszín ing, poló.

Viszont egy olyan bakancs amiről sütnek a férfi vonások és egy nő viseli az nálam full kakaó!

Én is metálos vagyok de férfi létemre nem röhögtetem magam munkavédelmi bakancsba indokolatlaúl.

Én is sokat töltök tükör előtt mert igényes vagyok és a párom sem szereti a felszines igénytelen pasikat, mert hát nem attól leszel férfi hogy csak zuhanyzol...

Amúgy a nők vívták ki az egyenjogúságot tehát nincs miről beszélni , nálam ez párhúzamot jelent.

Tehát ha szerinted egy pink csíra nem férfi akkor én heteróként nem tudnék olyan nőre gerjedni akin férfi ruha van mert bármi ami férfias az számomra taszító! A metál jó kifogás ez esetben.

Ellenben a rószaszinnel inkább egy nő jut eszembe mint egy férfi.

Hogy te lennél férfiasabb azt kétlem mert nem hiszem hogy 23 éve rendszeresen testépítenél mint én de a emiatt nem fogsz toporzékolva sírni mint egy kislány akkor legyél te a fhaszagyerek😂

2017. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az aspektusaidat tiszteletben tartom, de máshogy látjuk, mindössze annyit hozzátéve, hogy ha egy nő felveszi a fekete acélbetkósat, vállalja a felelősséget érte, hogy leszbinek nézik, de akkor a pink homárok is kussoljanak, ha leb_zizom őket! Ők választották a ruhát és az ezzel járó vélelmezéseket is.


Node...


„Hogy te lennél férfiasabb azt kétlem mert nem hiszem hogy 23 éve rendszeresen testépítenél mint én de a emiatt nem fogsz toporzékolva sírni mint egy kislány akkor legyél te a fhaszagyerek😂”


Én nem csinálom 23 éve, de csak mert nem kezdtem el 2 éves koromban. Nekem csak 50-es karom van még csak, szégyenlem is magam érte, piszkosul. De miért gondolod, hogy csak azért, mert súlyokat emelgetsz (mint én), máris indoklásul szolgálna arra, hogy márpedig te vagy a férfiasabb? Konkrétan analfabéta vagy - nem igazán van olyan mondatod, amiben ne lenne hiba. Szerinted a gyúrástól leszel alfahím? Ez alapján, ha egy nőnek hatalmas mellei vannak, de nem tud omlettet sütni, az nőiesebb annál, akinek kis mellekkel rendelkezik, de könyvklubos? Kicsit gondolkozz már és tedd félre ezt a netes ösztönember stílust, mert saját magad alázod vele és ilyen alpári "ateanyádat" jellegű online köpködésben nem veszek részt. Nyilván most megint jön a "laza, keménycsávó" szöveg, hogy leszarod, hogy egy ilyen oldalon hogy kommunikálsz, de előre "szólok", ha máshol máshogy viselkedsz, nem csak butácska vagy, hanem kétszínű is.

2017. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

*akinek = aki

Mondat közbeni átfogalmazás, mielőtt belekötne bárki.

2017. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én inkább a sportos stílusnál maradok.
2017. okt. 21. 10:43
 28/28 anonim ***** válasza:

Csupán annyi a különbség,hogy a bakancsos pitcsáknak rajtam kívűl senki nem szól be de a rózsaszinű inges ,polós pasikat már a magadfajták kóstolgatják!

Én ezért a kettős mérce miatt szoktam a férfiak védelmére állni és a nőket gyalázni.

Érthető nem? Akár a helyesírásom is mert ha tele van hibákkal is de megértetted amit írtam és ez a lényeg.

Biztos azért vagyok ekkora paraszt mert nem jártam egyetemre még divatból sem....

Amúgy ha neked 50-es a karod rövid idő alatt akkor nekem 20 év fölötti edzésév után sejtheted mekkora.

Ebből gondolom a férfiasságomat és érdekes mód nekem még nem mert senki beszólni a ruházkodásom miatt talán sejtik a következményt...

Részemről ennyi lenne írásban ha pedig egyszer találkoznánk akkor tettlegességig is mehetne a vita részemről!

2017. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!