Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolai bálba hosszú földig...

Iskolai bálba hosszú földig érő vagy inkább rövid ruha? 173cm és 55kg vagyok.

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 13:55
 1/5 anonim válasza:
5%
Ha neked is ilyen szép hosszú és karcsú lábaid vannak, mint ennek a lánynak, [link] akkor mindenképpen a rövid ruhát javaslom! :)
2017. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a rövid kényelmesebb lenne több szempontból, mert kényelmesebb benne járni, táncolni, nem sülsz meg annyira.

(sulis rendezvényeken mindig 80°C fok van :D)

De a hosszú ruha meg annyival elegánsabb...

Ez igazából a stílusodon is múlik.

Vannak hercegnősebb, és egyszerűbb ruhák, színből és anyagból is rengeteg variáció van, szerintem ne döntsd el előre, hogy te pontosan milyet akarsz, nézz ilyet is, olyat is, hátha végül nem veszel emiatt észre pont egy olyat, ami számodra tökéletes lenne.

Testalkatod alapján mindkettő előnyös lehet.

Kérdezd meg esetleg néhány osztálytársad, hogy ők milyet fognak viselni.

2017. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csajokkal beszéljétek meg ki mit vesz fel és az alapján válassz 😊
2017. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor is nyugodtan vehetsz fel rövid ruhát, ha nincsenek olyan extrém vékony lábaid mint az első kommentelő által linkelt képen...


Az én emlékeim szerint mindenki inkább rövid ruhában jött, mivel nem keringőzés van, hanem inkább táncolás, mulatozás. Egyszer-kétszer láttam hosszabb ruhákat is. Persze ez ne tántorítson el, szerintem nagyon elegánsak a földig érő ruhák, pl. egy kivágott háttal.


Én egyszer egy vádlim közepéig érő ruhában voltam, aztán egy olyanban ami elől a combom közepéig ér, de hátul hosszabb. :)

2017. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom, nálunk eléggé kinézték, aki az iskolai sportcsarnokba beállított hosszú, tüllruhában, mint aki esküvőre érkezett... Szerintem a rövid jobb és kényelmesebb is (bár tény, hogy az csak magassarkúval áll jól, míg a hosszú alá az hanyagolható).
2017. okt. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!