Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyasszonyi ruha eladás...

Menyasszonyi ruha eladás (vatera, jófogás, facebook stb)?

Figyelt kérdés
Akik eladták a menyasszonyi ruhájukat (pl.: Vaterán, Jófogáson, Facebookon) azok hogyan oldották meg a ruhapróbát?
2017. okt. 26. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem menyasszonyi ruhát, de sok ruhám eladtam mar a gardrobcseren. Személyes átvétel a férjem munkahelyen van (egy vendéglátóhely) mivel nem vagyok Pesti.

Megbeszélt napon elmennek érte, megnezik, aki akar próbál. Ennyi. Menyasszonyi ruha ugyanez lenne.

Én nem maszkalok gyerekekkel találkozókra.

2017. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ha te Pesti vagy émáskor ezt magadnal meg tudod oldani. Érdemes előtte telefonon is beszélni a vevojelolttel, ha már a lakasodba engedsz be egy idegent. Azért aki svindlis nem ad ki magáról minden infót, elérhetőseget 😊😁
2017. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anc ***** válasza:
Nekem Vaterán sikerült eladni. Fix áron tettem fel, és megadtam személyes átvételi lehetőséget - aki leütötte a terméket, így fel tudta próbálni. Jó volt rá és elvitte, de akkor sem haragudtam volna, ha meggondolja magát. Akkor bejelöltem volna, hogy nem valósult meg a tranzakció, és feltöltöttem volna újra Vaterára.
2017. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!