Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Gumicsizmát ti hordtok...

Csajok! Gumicsizmát ti hordtok hidegben is? Mit vesztek alá h ne fázzon a lábatok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Gumicsizmát ganélyozáshoz hordok, dupla zoknit!!!
2017. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor már nem, hideg van hozzá. Azt csak kora ősszel és tavasszal ha nagyon esős idő van. Egyébként harisnyával veszem fel, mint minden más cipőmet :)
2017. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Egyesnél a pont!

Kettes! Akkor nem kérnélek meg rá hogy vedd le a cipődet vendégségbe...

Műanyag és gumi, jó párosítás...

2017. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is illik levetetni a cipőt a vendéggel, pl. az ilyen esetek miatt sem :) amúgy pont pár hete voltunk családi összejövetelen, ahol levetették a cipőt, és többen is gumicsizma+műszálas zokni/harisnya párosítást vettek aznap, pokoli szagok voltak az asztal körül, el is jöttünk hamar.

A kérdésre válaszolva: nekem volt, hogy jobb híján gumicsizmát kellett vennem nagy hidegben és hóban, három pamutzoknit tudtam benne felvenni, és úgy is fáztam, a latyakban pedig pokolian csúszott!!!

2017. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindég leveszem magamtól a cipőt mert az utca mocskát sem illik behozni a vendéglátó házába...

Ha ilyen helyre kapok meghívást akkor úgy öltözök és nem paraszt szerelésbe megyek harisnyával.

2017. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!