Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti felvennétek ilyen...

Fiúk ti felvennétek ilyen harisnyát télen? A páromnak szeretnék valamit venni mert nagyon fázós, és gondoltam keresek valamit az interneten ezeket ott találtam.


2017. nov. 8. 06:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
54%

Mondom, nézd meg azokat a nőket akik vékony nejlonharisnyával szoknyába flangásznak mostani hidegbe!

Én nadrág alá veszem a 20 denest de volt mikor nem volt rajtam és éreztem is.

Nem egyforma a hőérzetünk, van akinek ennyi is elég.

2017. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
76%

14- es válaszoló!

Képzeld el,hogy én negyven éves férfi létemre ilyen bordázott pamutharisnyanadrágokat hordok.Ezek kimondottan férfiharisnyanadrágok,sliccel,és lábfejjel rendelkeznek.Nagyon puha,kényelmeses,nem pedig géprongyok,ahogy te írtad! Van egy drappszínű,és két fehér is,de még majd rendelek.Mi ezekben a harisnyákban a ciki,nem értem? Például,ha megyek bicajjal valahová,akkor mindíg ezeket szoktam felvenni,és ráhúzok egy halásznadrágot,vagy egy rövidnadrágot.Nekem jobban bejönnek,mint azok a nejlonharisnyák,amiket te linkeltél.Azokban égessed te magad,én biztosan nem fogom! Ennyit a primitív hozzáállásodról!Engem csak ne próbálj beetetni,hogy a hidegben jobb a nejlonharisnya a bordázott pamutharisnyanadrággal szemben?!Egyszer próbáltam csak ki a nejlonharisnyát,de szart se melegített! Igen,oviban,suliban én is ilyen pamutharikat hordtam,és most is,mert nagyon kényelmes!

2017. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan ilyen harisnyát vettem a páromnak kb 10éve, akkor is elég hideg volt a tél, ahogy vissza emlékszem reggel öltözködött és odaadtam neki, hogy ezt is vegye fel, kérdezte mi ez mondtam neki hogy harisnyanadrág, nézett egy nagyot, és fel is vette, és nem kezdett el hisztiskedni mint a mostani fiatalok.
2017. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
Vékony nadrág alatt ér valamit a 20 denes harisnya,de természetesen nem a mínuszokban. Van mikor a 10 fokban is fázik a lábam.Ekkor vagy jó lenne egy vékony harisnya vagy vastagabb nadrág.
2017. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
0%

22!

Egy nejlon elegánsabb megjelenést biztosít még ha 40,60 denes is mint a te ovodás harisnyáid!

Te égeted magad csak nem veszed észre...

Amúgy mint írtam ha a nejlon hideg lenne akkor az a sok nő nem hordaná nadrág alatt meg szoknyához.

Nyílván csak úgy rákerűl a lábukra de nincs funkciója.

2017. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
0%
És még a nejlon nem gyürődik , csúszkál és jobb a komfortérzet is benne.
2017. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megveheted neki!Én 20 évvel ezelőtt kaptam a nejemtől egy harisnyanadrágot, ami az övé volt. És nagyon praktikusnak találtam, és azóta is hordok. Ebben az időben elég a 20 DEN-es, és minusz sokban vastagabbat veszek fel. Érdekes, hogy a sima nylon is mennyire melegit. A munkaidőm több mint a felét szabadban töltöm télen, a jégergyatyába megsülnék az irodában. Ja, és a célnak a női harisnyanadrág ugyanúgy megfelel, csak nagyságrenddel olcsóbb mint a férfi!
2017. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nyugodtan vedd meg neki! Az én férjem is hordja! Ő is van hogy 20 DEN-est vesz fel, de van hogy vastagabbat. Én szoktattam rá, hogy vettem neki egy harisnyanadrágot, és meg volt vele elégedve. Nylont én adtam neki az enyémből, mostmár azokból is van sajátja. Ne foglalkozz azokkal akik a nyelesgatyára esküsznek! Egy öltöny alatt aztán jól mutat egy ilyen gatya!
2017. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Azt viszont nem hiszem el,hogy most,szoknyával egy vékony harisnyában nem fáznak a csajok.
2017. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
60%

25-ös!

Ezek felnőtt harisnyák,nyilván gyártanak gyerekméretben is.Amiket te linkeltél,azokat a harisnyákat én el nem tudnám magamon képzelni! Egyetlen kollégámon se láttam még olyat,csak jégeralsót,meg olyan harisnyanadrágot,amit én hordok a farmer alatt a hidegben.Egyáltalán nem égetem magamat,mert még nem nevetett ki senki a fehér szín ellenére sem!Viszont,ha egy általad linkelt fekete x-y denes fekete nejlonharisnyát vennék fel,a munkahelyi öltözőben nemcsak pár kellemes percet szereznék a kollégáimnak,hanem jó nagy vihorászásban törnének ki.Legalább két hónapig én lennék a főtéma.Transzfesztitának,meg homokosnak gondolnak engem,ha ezt megtenném.Na ez nekem nem hiányzik!

Úgyhogy jó lenne elfogadnod,hogy ahogyan neked bejön a nejlonharisnya,nekem úgy a bordázott pamutharisnyanadrág.Tudomásul kellene venni,hogy még hálaistennek gyártanak ilyet,mert van akinek pont ilyen kell,mint például nekem!Nem pedig leotrombázni,meg géprongynak elnevezni.

Ha azt mondod,hogy oviskorodban volt rajtad ilyen pamutharisnya,akkor azt a szüleid nem véletlenül adták rád!Én a mai napig állítom,ennek a pamutharinak nincs párja a hidegben.

Még most se értem ,hogy mi benne a ciki???

2017. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!