Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti felvennétek ilyen...

Fiúk ti felvennétek ilyen harisnyát télen? A páromnak szeretnék valamit venni mert nagyon fázós, és gondoltam keresek valamit az interneten ezeket ott találtam.


2017. nov. 8. 06:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
2017. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Ha hideg van én is ilyen harisnyát hordok!
2017. nov. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
93%
Mivel ezek fèrfi harisnyanadrágok nyugodtan hordhatja, èn sokáig nem akartam fel venni a harisnyát de aztan a hideg győzött. Most meg be kell hogy lássam jó a munkás nadrág alatt. De ilyen időben már nem is indulok el sehova hogy fel ne vegyem a harisnyát. Amennyerie nem akartam fel venni, most èpp annyira akarom felvenni. 28F.
2017. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
27%

Én biztos nem!

Ezek azok a tipikus otromba harisnyák a bordázatukkal együtt amit utoljára oviban hordtam.

Nekem a párom adott anno az övéi közül pár nejlonharisnyát ami piszok kényelmes nadrág alatt mert vékony és ha irodába dolgozol nem izzadsz viszont kint meg nem fázol benne!

Szerintem ezekközül próbálj meg rendelni mert sokkal kényelmesebbek!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A nejlonnak sokkal jobb a komfortérzete mint azoknak a géprongyoknak amiket linkeltél.

2017. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
32%

4-es!


Érdekes a kommented!!

Miért lenne homok a gépezetbe ha valaki védekezik a hideg ellen te szerencsétlen hiú igazi férfi??

Ha a nőd felveszi otthonra a te ingedet nála is van homok a gépezetben?

Ugyanis egyik esetben sem látszik publikusan.


Ezeknél a lányoknál is homok van a gépezetbe?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..



Ez már azért érdekesebb mert itt az utcán mindenki látja hogy mi van rajtuk!

2017. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
50%
Hideg ellen védekezni, meg férfiként 20 denes szexi harisnyát húzni két külön fogalom... az a pasi aki 20 denes-t húz, az nem a hideg ellen húzza, hanem mert azt akarja, hogy valaki seggberakja.
2017. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
5%

Még mindig itt tartasz te kis buta?

Egy ruha alapján itélsz? Van pár meleg ismerősöm de egyik sem vesz fel harisnyát sose láttam még egy szál harisnyába az utcán egyet sem hanem úgy öltözik mint az átlag, tehát akkor veled együtt homárok az átlag öltözködésüek?

A linkelt pitcsák inkább melegek.


És ha szerinted egy 20 denes nem elég akkor a nők miért viselik még szoknyához is?

Mondjuk te lehet szoknyához vennéd fel hogy seggbe rakjanak mert ugye mindenki magából indúl ki, de én inkább nadrág alatt hordom.

2017. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:

A pamut és a nejlon is jó, egyéni preferencia hogy kinek melyik jön be jobban, az meg nem hiszem hogy búzás ha valaki védekezik a hideg ellen.

Igaz nem vagyok egy fázós csaj de 5 fok körül már előveszem a leggingset a farmer alá hogy kényelmes meleg érzetem legyen, az meg nem hiszem hogy elveszi valaki férfiasságát hogy nem akar felfázni a mínusz fokoban, főleg ha ezt egy olyan ruhadarab oldja meg ami nem is látszik.

Mondjuk van egy leggingsem, csak annyit írnak hogy poliészter de ilyen érdekes anyaga van mert az egész 1 réteg ami belül bolyhos kívül sima mintás, egy picit vastagabb mint egy sima leggings de az 5 fokos szelet meg sem érzem benne, kár hogy marha drága volt pedig vennék még, tökéletes aláöltöző naci. (tudom leggings macerás, de ha beletűröm a zokniba nem csúszik fel mikor a gatyát veszem, gyűrődni meg nem gyűrődik, elég szűk darab)

2017. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mièrt lennènek otrombák ezek a harisnyanadrágot, szerintem meg teljesen normalisak. De ha a kèrdező ezeket linkelte be valószinü ilyesmire is gondolt, de ezt majd ő eldönti ès nem más.
2017. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
60%
Na ne mesélj már, hogy egy 20 denessel a hideg ellen védekezel... 140 essel esetleg...
2017. nov. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!