Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti felvennétek ilyen...

Fiúk ti felvennétek ilyen harisnyát télen? A páromnak szeretnék valamit venni mert nagyon fázós, és gondoltam keresek valamit az interneten ezeket ott találtam.


2017. nov. 8. 06:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
96%

Utolsónak teljesen igaza van!!!

Meg èn ehez csak annyit füznèk hozzá hogy minden csak nevelès kèrdèse gyermek korunkban a szüleink sehova nem engedtek el tèlen úgy hogy ne öltöztünk volna fel rendesen ès ebbe bele tartozott a harisnyanadrág is mint alsó öltözet, most lehet engem elhordani annak aminek akarnak magasról le...sza...rom de bizony èn azóta is hordom ha már hideg van a harisnyanadrágot ès pont az ilyen bordázott harisnyát, sőt nagyon is szeretem hordani.

Nekem ez a leg kènyelmesebb aláöltöző, va úgy hogy ithol is abban vagyok, ès nem èrdekel mások vèlemènye.

2017. nov. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok a kèrdező párja vagyok ès csak azt szeretnèm mondani hogy meg győztetek a harisnyanadrággal kapcsolatban, ès ki fogom próbálni mert tèny ès való nagyon fázós vagyok ès kellene valami kènyelmes alsó öltözet, volt már egy pár dolog amit fel vettem de java rèszt kènyelmetlen volt. Akkor mondta a párom mièrt nem próbalom ki a harisnyanadrágot is, mivel neki is ez a leg kènyelmesebb, de nem gondoltam volna hogy ennyi fiú hord harisnyanadrágot, mivel meg mutatta hogy mit kèrdezett tőlletek, hát meg is lepődtem:)!

Modjuk nejlont azt biztos nem vennèk fel semmi kèppen sem akár mèg ha fèrfi is, de azt a másik fajta pamut harisnyanadrágot azt ki fogom próbalni. Köszönöm!

2017. nov. 12. 06:25
 33/64 anonim ***** válasza:
35%

Sok hiú "férfi" van az biztos aki retteg a ruha anyagától és ez egy beteges berögződés hogy a pamut az férfi,a nejlon az női!Olyan mint a rózsaszin lány szin a kék meg férfi.

Gondolom az ilyen típusú "férfiak" a szűk futónadrágotól is rettegnek mert bizony az is nejlonból van a kényelem és praktika miatt.

De mindegy ,aki szeret otromba "férfias" géprongyokba kényelmetlenül kinlódni egész nap mikor van helyette komfortosabb akkor hajrá! Csak hogy a hiúságotoknak eleget tegyetek...

30!


Arról nem tehetek hogy a kollégáid a tudatlanságuk miatt röhögnének rajtad nejlonba, ez olyan egyszerű mint amikor megjelentek az első nők akik mertek nadrágba mutatkozni ,előszőr őket is megbámúlták ,de aztán megszokták idővel az emberek hogy bizony ilyen is van.

Csak hát a nők nem ilyen majréládák és ha példát vennének még többen róluk akkor idővel mindenhez hozzá lehet szoktatni a népet, úgy mint anno a fülbevalót hordó fiúkat is.

2017. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
29-es! Én nem fázom.
2017. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%

Csupán érdekesség képpen ennél a kérdésnél a kommentelők túlnyomó része a nejlonharisnyát preferálja.

Nem is értem miért..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
0%

34.

Látod a buta "férfiak"! Nem hiszik el hogy a nejlon is melegít.

2017. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
95%

Èn csak azt nem èrtem mièrt erőlteted a sz@r nejlonodat????

Nem ez volt a kèrdès! A linkekből is láthattad milyen harisnyanadrágra gondolt a kèrdező, valószinü ő sem nejlonra gondolt ha nem pamut harisnyara, mert ő sem tudna elkèpzelni nejlon harisnyat a párjan csak pamutot!

Ennyi a vèlemènyem!!! Lehet le pontozni!!!

2017. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
94%
30- as vagyok! 31- es! Köszi,hogy kiáltál mellettem! Én is az ilyen bordázott pamut harisnyákat szeretem!A nejlont azért nem birom,mert egyrészt nagyon nőies,másrészt nagyon viszket tőlle a lábam.S,ezek bőven elegendő okok,hogy ne viseljek ilyen harisnyákat.Hamar kiszakad,meg nem melegít semmit se,hiába állítja itt az egyik válaszoló az ellenkezőjét.Őneki csak annyit üzennék,hogy majd télen -10 fok felett próbáljon meg emberkedni a farmer alatt a nejlonharisnyájával! Hátha visszasiratja majd az általa "géprongynak" elkeresztelt pamutharisnyákat.Csak egy kicsit megjátsza magát,de tutira felvenné ő is a hideg ellen,ha nem volna más!A nejlonharisnyákkal én maximum két dolgot tudnék tenni:1. Festéket szűrnék vele,2.Esetleg bankot rabolni a fejemre húzva,de ez utóbbi kicsit már kiment a divatból.Úgyhogy papolhat nekem bárki a nejlonharikról,hogy ilyen jó,meg olyan jó,engem nem lehet ezzel meggyőzni.Azokat én inkább meghagyom a nőknek,rajtuk különben is jobban áll!
2017. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Az édesanyám mindíg vett nekem ilyen bordázott pamutharisnyákat,mert látta azt,hogy abszolult nem közömbös nekem,volt kék,drapp,szürke,bordó,még fehér is.Amikor már a tél előszele jelentkezett,mindíg ki volt készítve a ruháim mellé a harisnya,a reggeli öltözködésnél.Nagyon szerettem,mert ráhúzva egy zoknit,már duplán védve volt a lábam a hideg ellen.És sok fiú osztálytársam hordott ilyet,úgyhogy nemcsak a lányoké volt a harisnya.
2017. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos még mindég itt tartunk hogy felnőtt emberek a ruhák anyagát párosítjág az emberek neméhez.

Mitől nőies egy nejlon???

A nadrág meg férfias és mégis viselik a nők mert praktikus,ez a helyzet a férfi nejlonharisnyával.

Mert ezt szoktátok meg! Ilyen egyszerű.

Biztos kényelmes lehet egy lecsúszott vastag bordás harisnya egy szűkebb farmer alatt,de ti tudjátok...

A másik meg a hőérzet, van akinek az egyik elég van akinek a másik ,ennyi.

2017. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!