Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti felvennétek ilyen...

Fiúk ti felvennétek ilyen harisnyát télen? A páromnak szeretnék valamit venni mert nagyon fázós, és gondoltam keresek valamit az interneten ezeket ott találtam.


2017. nov. 8. 06:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
94%
56-os! Áruld már el nekem, mi a jó büdös francot zavar tégedet,hogy én pamutharit hordok rövidnadrággal a bicajon? És akkor mi van,ha fehéret is veszek fel,mi közöd hozzá? Sosem szólt le még érte senki! Tudd meg,azért nem bírom a nejlonharisnyát,mert viszket tőle a lábam. A pamuttal viszont nincs ilyen baj!Hiába erősködsz itt,hogy ilyen jó,olyan jó a nejlonhari,ne is próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről,mert nem tudsz!
2017. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy haverom futáshoz hord fekete bordázott harisnyát, csak annyi hogy az lábfej nélküli harisnya, és érdekes őt sem szólja meg senki!
2017. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdezőhöz!

Nincsen semmi különleges a pamut harisnyanacival a párom is hord ilyenkor, mond meg neki nyugodtan felveheti. Amugy meg szerintem a harisnya uniszex ruhadarab.

2017. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, meg rendeltem ès meg is èrkezett a páromnak a harisnyanadrág. Kicsit èrdekesnek találta, meg elèg nehezen sikerült felvennie de meg oldottuk, viszont nagy pozitivum hogy mèretben teljesen megfelelő volt neki a harisnya, furcsán èrezte elősször benne magát, ès kèrdezte is hogy tènyleg jó ötlet volt harisnyát venni nekem. Mondtam neki ha nem jó akkor nem kell hordanod, majd el döntöd. De a nap vègèn már más volt a vèlemènye, ès azt mondta hogy egyenlőre jó választásnak bizonyult a harisnyanadrág. De ezt ti is sokan mondtátok itt, mert szerencsère a hozzászólók nagy rèsze hord harisnyát tèlen. Ès èn meg örülök hogy sikerült megint jót tennem a paromnak.

Köszönöm nektek mègegyszer.

2017. nov. 21. 04:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!