Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a fültágítót...

Mit gondoltok a fültágítót hordó lányokról, akik egyébként tök átlagosan néznek ki, szépek is, nőiesen néznek ki, csak egyszerűen fültágítót hordanak sima fülbevaló helyett, mi jut az ilyenekről nektek először eszetekbe?

Figyelt kérdés
A fültágító nem köves, egyszerű egyszínű műanyag esetleg fém henger, tehát nem tömött. Szerintem nem szép, inkább rossz érzést kelt bennem. A köves sem tetszik ebben az esetben, de ha már választani kell, akkor inkább azt, mint a gagyi jellegtelen lyukas műanyagot, de azt is csak tömöttben. Mi jut az ilyen lányokról nektek eszetekbe először?

2017. nov. 21. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Fiatal vagyok, fogjuk ra noies, atlagos.

Az egyik fulemben fultagito, a masikban semmi.

Fem allergiam van, ezt pedig sok sok eve fedeztem fel, orvosi fembol van, ettol semmi baja a boromnek. A tobbi ekresszel pedig kiserletetni nem szeretnek.

Ugyhogy egyedul arvalkodik a testemben ez kis vasdarab.

Ha benned ez rossz erzest kelt, tudok gratulalni.

Annyira ertelme van a ,,rossz erzesednek,, mintha undort keltene benned az, hogy valami barnara festi a hajat szoke helyett, vagy kiruzsozza a szajat.

2017. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a kettő nem egy kategória... Tönkre teszitek ezzel az alapvetően tök szép fületeket, egy hatalmas lyukat tesztek bele, számomra undorító az, hogy át lehet látni valakinek a fülcimpáján, szerintem nem túl esztétikus.
2017. nov. 21. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem nőies, inkább gyerekes. Az jut róla eszembe, hogy össze kell majd varrni. Nincs hova ragozni a dolgot.

27F

2017. nov. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne pofozz meg senkit, ha valakinek fultagitoja van...

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


En is utalom a fultagitot, de ez mindenkinek a sajat dontese. Akinek ilyenje van, max elkerulom, es annyi. Tetovalt baratnom sem volt sose, es nem is lesz. De ezert nem itelem el. Ez kb olyasmi szamomra, hogy o ezt szereti, en meg nem. ES???? Nem akarnam sem megvaltoztatni ot, sem megtiltani, hogy ezt csinalja. Egyszeruen csak nem vagyunk egymashoz valok. Ennyi.

2017. nov. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Undorítónak tartom a fültágítót
2017. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

#4 #5 lájk.

Benne volt a lényeg

Szerintrm ocsmány és zavar, de leszarom.

Mindig is voltak hippik, csak időnként más nevet adtak a dolognak.

A normálisokkal foglalkozok, aki meg ilyen gyagya, az maradjon csak gyagya, engem meg kerüljön el jó messzire.

32/F

2017. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

2#

Mert ne lenne ugyan az a kategoria? Megvaltoztatja a kulsejet neki tetszore.

2017. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sem tetszik. Nem esztétikus és valamiért azt az érzést kelti bennem, hogy nagyon törekszik rá, hogy különbözzön másoktól, mintha ezzel szeretne önigazolást szerezni. Valamiért az ilyen taszít engem viszont elítélni ezért nem ítélek el senkit, csak ahogy már más is írta, elkerülöm.
2017. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Az "alapvetően szép fülünket" a sima fülbevaló is kilyukasztja,és csak kisebb a lyuk. Meg ez a "majd hogy néz ki ha kiveszed fujj"... jjajjj hagyjuk máár.

Nekem is van fültágítóm.Elárulom hogy ha nem nyújtod ki 3cm-re akkor simán visszanől. Aki nem divatból csinálja,hanem mert tetszik neki,az nem is fogja kivenni. Es ha tényleg lifeg a füle és zavarja akkor majd összevarratja. Mi közöd hozzá,és miért zavar az téged? Mert hogy egy lányon nem tetszik? Hát nyugodj meg az ilyen alter nők általában hasolnó pasikhoz vonzódnak,szóval ne aggódj,nem lesz vele problémád :)

Plusz,rettentő kényelmes.Én mindig is rühelltem a fülbevalókat mert allergiás vagyok minden fémre,az orvositól is néha bepirosodom,ezért gyurmából készült fültágítót hordok. Éjjel nem szúrja a fülemet ha ráfekszem mint egy átlagos fülbevaló,nincs hatalmas tátongó lyuk a fülemen,csak 1cm, ha kiveszem éjszakára reggelre összenől. Rengetegszer jártam már így,újra kellett tágítanom. Továbbá a hosszú hajam miatt alig látja valaki,szóval mégcsak nem is menőzöm vele. Pedig megvan már vagy 7 éve.

2017. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Viszont ha a hosszú hajad miatt nem latszik sok értelme nincs, lehet nem villogni akarsz vele, hanem csak jó érzés a tudat. De akkor mi értelme? Ha meg szúr a fülbevaló, a megoldás az, hogy nem muszáj betenni.
2017. nov. 22. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!